Córka legendarnego piłkarza Jana Tomaszewskiego jest dziennikarką i wygląda piękniej niż Rozenek

Córka legendarnego piłkarza Jana Tomaszewskiego jest dziennikarką i wygląda piękniej niż Rozenek Źródło: youtube.com/tvpsport

Jej tata może być naprawdę dumny. Legendarny bramkarz reprezentacji Polski, Jan Tomaszewski, ma naprawdę piękną córkę, która jest dziennikarką i modelką. Historia córki legendy reprezentacji Polski jest niesamowita. Mało kto zdaje sobie sprawę z faktu, jaką wspaniałą osobę wychował kultowy bramkarz.

Tata jest jedną z najważniejszych osób w jej życiu. Małgorzata Tomaszewska-Tarci, która jest córką bramkarza reprezentanta Polski i byłego bramkarza ŁKS Łódź - Jana, jest prawdziwą sensacją krajowych mediów, które nie mogą się nadziwić jak piękną i utalentowaną jest dziennikarką. Mimo że jej relacje ze zasłużonym dla polskiej piłki ojcem nie zawsze są dobre, to kobieta zaczyna powoli wychodzić z jego cienia. Historia jej pracy w mediach jest niesamowita, a obserwatorzy córki Tomaszewskiego na Instagramie są pewni - Małgorzata jest jedną z najpiękniejszych polskich celebrytek.

Tata jest z niej bardzo dumny. Historia pracy Małgorzaty Tomaszewskiej-Tarci

Małgorzata Tomaszewska-Tarci na ekranach krajowej telewizji zadebiutowała przed kilkoma laty. Kobieta prezentowała pogodę, ale także zajmowała się programami o tematyce sportowej. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w ogóle nie interesowała się takimi zagadnieniami. Piłkarskie geny dały jednak o sobie znać i kobieta podołała wielkiemu zadaniu, prowadząc kilka odcinków serii "Historia Futbolu", na antenie Polsat Sport. Jej debiutem był program poświęcony rywalizacji między FC Barceloną a Realem Madryt. Jak sama przyznaje, potrzebowała kilku dni intensywnego badania gry tych dwóch legendarnych drużyn.

- Dużo czytałam, poza tym oglądałam uważnie mecze Realu i Barcelony. Szczególnie zależy mi na tym, żebym wiedziała wszystko dookoła spraw, o które pytam. Żebym umiała pociągnąć jakiś wątek albo zareagować na czyjąś odpowiedź (...) (Jan Tomaszewski) nawet potem zadzwonił. Powiedział, że jest dumny. Pamiętam, że złożył mi też takie życzenia. Stwierdził: "Życzę sobie, żebym za jakiś czas był przedstawiany jako twój ojciec, a nie ty jako moja córka - wspominała kobieta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zaczynała jako modelka

Tomaszewska-Tarci, z racji swojej olśniewającej urody zaczynała karierę jako modelka. Mimo tego, że dużo osób zarzucało jej koneksje ze strony ojca, to dziennikarka uczciwie pracuje na swoje własne nazwisko i udowadnia, że w swoim zawodzie jest równie zdolna, co jej tata na boisku.

- Siedziałam trochę w modelingu, od piętnastego roku życia. Byłam w supermarkecie, jakaś pani mnie zaczepiła i zaprosiła na casting. Także wiedziałam, co robić przed kamerą. Ale od strony dziennikarza, od strony pytającej, tutaj nie miałam żadnych doświadczeń - mówiła w wywiadzie z NaTemat prezenterka.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Córka legendarnej polskiej aktorki zginęła w TRAGICZNYM wypadku. Była zjawiskowo PIĘKNA!
  2. Polska aktorka urodziła w wieku 60 lat. Nie dostała nawet zasiłku
  3. Franciszek zaskoczył na drodze krzyżowej. Papież zwrócił się wprost do Polaków
  4. Kurdej-Szatan ujawniła tajemnicę. Piękna i znana buzia gwiazdy rozmiękczyła serca policjantów
  5. Partner śp. Przybylskiej może mieć kłopoty większe niż myślał. Straci wielkie pieniądze?
  6. Księżna Kate jest światową ikoną mody. Media zdobyły szczegóły nt. wymiarów i stylizacji piękności

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News