7-tygodniowy syn nastolatka nagle przestał oddychać. Autopsja wykazała straszną prawdę

7-tygodniowy syn nastolatka nagle przestał oddychać. Autopsja wykazała straszną prawdę Źródło: .

Zaniepokojony tata zadzwonił na numer alarmowy, gdy jego maleńki synek przestał oddychać. Służby zabrały chłopca do szpitala, gdzie rozpoczęła się walka o jego życie. Lekarze szybko odkryli całą porażającą prawdę.

Nastoletni tata nie widział jak się zachować, gdy 7-tygodniowe maleństwo zaczęło mieć poważne problemy z oddychaniem. Wiedział, że musi działać szybko, dlatego od razu wezwał pomoc, która przetransportowała chłopca do szpitala. Na miejscu specjaliści stoczyli walkę o jego życie, jednak bezskutecznie. Po zgonie noworodka przeprowadzono autopsję, która ujawniła porażającą prawdę o jego losie. 

Noworodek nagle przestał oddychać

Rodzinny dramat rozegrał się zimą w Utah w Stanach Zjednoczonych. 19-letni Clint Nokes zadzwonił na pogotowie, gdy spostrzegł, że jego 7-tygodniowy synek przestał oddychać. Chwilę później ratownicy zjawili się w jego domu i podjęli próbę przywrócenia dziecku oddechu, jednak kiedy ich działania nie przynosiły efektów, maleństwo zabrano do szpitala. Po przewiezieniu do placówki, lekarze stoczyli długą i nierówną walkę o jego życie. 

Chłopiec zmarł 2 grudnia, a jego ciało od razu poddano autopsji. Po zgonie noworodka zawiadomiono policję, która przesłuchała 19-latka. Młody mężczyzna zeznał, że po nakarmieniu syna próbował go odbić, jednak gdy mu się to nie udawało, dziecko zaczęło mieć problemy z oddychaniem. Wówczas zawołał swoją partnerkę, a gdy oboje spostrzegli, że z malcem jest bardzo źle zadzwonili na numer alarmowy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nastoletni tata zatrzymany 

Gdy tylko pojawiły się wyniki autopsji okazało się, że słowa 19-latka nie mają nic wspólnego z prawdą. Badania wykazały, że dziecko miało liczne sińce na główce oraz klatce piersiowej, natomiast w mózgu wystąpiło krwawienie wewnętrzne. Obrażenia na ciele chłopca wyraźnie wskazywały, że padł ofiarą przemocy domowej, a pierwszym podejrzanym był jego ojciec. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazdor "Rancza" przeszedł kolejną operację. Walczy z nowotworem, nie jest dobrze

2. Adoptowali słodkiego, małego szczeniaka. Po dwóch latach straszna prawda wyszła na jaw, zmienił się nie do poznania 

Funkcjonariusze zatrzymali Clinta i przedstawili mu wszystkie dowody. 19-latek przyznał się do winy i dokładnie opisał, jaki los zgotował maleństwu. Z jego zeznań wynika, że gdy dziecko nie przestawało płakać, najpierw rzucił je na kanapę, po czym chwycił za nóżkę i przekręcając do góry nogami mocno potrząsał. Gdyby tego było mało, w tym samym tygodniu upuścił je w zlewie główką w dół. Śledczy prowadzą dochodzenie, jednak nie ulega wątpliwością, że młody mężczyzna poniesie surowe konsekwencje. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. WYŻSZA emerytura od października. Znamy kwoty podwyżek
  2. Żona polskiego milionera o "500 plus". Polacy są wściekli
  3. Służby przesłuchują ginekologów i kobiety z całego powiatu. Noworodek został brutalnie zabity
  4. Pies przerwał ślub. Pojawił się przed ołtarzem w kluczowym momencie
  5. Syn zarobił pierwsze wielkie pieniądze w życiu. W liście zawiadomił rodziców co z nimi zrobi, rozpłakali się

Źródło: newsner 

Następny artykuł