Tata przez lata gwałcił swoje nieletnie córki. Jedna urodziła 6 dzieci, które też wykorzystywał seksualnie

Tata przez lata gwałcił swoje nieletnie córki. Jedna urodziła 6 dzieci, które też wykorzystywał seksualnie Źródło: Unsplash/Nel Mel

Tata przez lata w bestialski sposób krzywdził swoje nieletnie córki. Mężczyzna notorycznie je gwałcił. Jedna z nich urodziła mu 6 dzieci, które zwyrodnialec również wykorzystywał seksualnie.

Tata latami w bestialski sposób traktował swoje nieletnie córki. Mężczyzna notorycznie dopuszczał się na nich gwałtu. Jedna z nich urodziła mu 6 dzieci, które później również wykorzystywał seksualnie. Ogrom horroru, który odbywał się w tej rodzinie, przeraża. 

Tata katem córek 

Tata stworzył w swojej rodzinie atmosferę terroru. Mężczyzna robił ze swoimi nieletnimi córkami to, na co miał ochotę. Zwykle kończyło się natomiast na brutalnym gwałcie i innych formach przemocy. Jedna z jego córek urodziła mu 6 dzieci. 

Zwyrodnialec stosował techniki zastraszania, odseparował swoje dzieci od świata zewnętrznego i manipulował nimi utrzymując, że jest mistykiem. Koszmar trwał przez kilka lat. Teraz spotka go zasłużona kara. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Oprawca uważał się za nadczłowieka 

Przerażająca sytuacja miała miejsce w południowo-zachodniej Walii. Mężczyzna wykorzystywał własne dzieci, żeby zaspokoić swoje seksualne zachcianki. Ze swoich córek zrobił niewolnice, stosując wobec nich socjopatyczne techniki, przez które nastolatki nieustannie były poniżane i krzywdzone. 

Zwyrodnialec systematycznie je gwałcił. Jedna z nich w wyniku tych chorych i odrażających praktyk, urodziła ojcu 6 dzieci, które również były wykorzystywane przez oprawcę. Mężczyzna stworzył wokół siebie mistyczną atmosferę i utrzymywał, że jest nadczłowiekiem posiadającym niewiarygodne umiejętności. Przez lata wypełnione przemocą i manipulacją, dzieci były odcięte od świata zewnętrznego. Oprawca stworzył im alternatywną, fałszywą rzeczywistość, która usprawiedliwiałaby jego obrzydliwe żądze. 

Został oskarżony o 36 gwałtów na swoich córkach. Mężczyzna nie przyznaje się do winy. Właśnie rozpoczął się jego proces, który ma trwać około 3 tygodni. Sprawca wreszcie odpowie za swoje okrutne czyny. Najprawdopodobniej zostaną również przeprowadzone badania psychiatryczne, które ustalą czy mężczyzna nie ma żadnych problemów psychicznych. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Nastolatka poszła spać z ładującym się telefonem przy głowie. Nie żyje

Schwytanie i oskarżenie wyrodnego ojca zakończyło wreszcie koszmar, który odbywał się w tym domu. Jego córki będą jednak przez całe życie borykać się z traumą związaną z piekłem, które zgotował im ich własny tata. 

Najlepsze newsy dnia: 

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Poczta zmusiła do zapłaty już 9,5 tys. osób
  2. Zdradzał swoją żonę od lat. Gdy dostał list od byłej kochanki, zemdlał
  3. Krzysztof Jackowski zdradził, skąd biorą się jego wizje. Chodzi o jego żonę
  4. Książę William przekazał królowej radosną nowinę. Media: Księżna Kate ponownie będzie mamą
  5. Zobaczył swoją dziewczynę bez makijażu i z miejsca z nią zerwał. Jej reakcja jest powalająca

Źródło: Metro CO UK

Następny artykuł