Tata Oliwii Bieniuk trafi do więzienia? Prokuratura wydała oficjalne oświadczenie

Tata Oliwii Bieniuk trafi do więzienia? Prokuratura wydała oficjalne oświadczenie Źródło: Screen/youtube/JastrzabPost

Tata Oliwii Bieniuk może trafić do więzienia? W mediach pojawiły się bardzo niepokojące informacje dotyczące byłego piłkarza. Jest również oficjalne oświadczenie prokuratury w tej bulwersującej sprawie.

Tata Oliwii Bieniuk, Jarosław, znalazł się w zainteresowaniu opinii publicznej kilka miesięcy temu. W kwietniu 2019 roku zrobiło się o nim głośno po tym, jak Sylwia Sz. oskarżyła go o brutalny gwałt. To był ogromny szok dla wszystkich jego fanów, a głos w tej sprawie zabrało również wielu celebrytów, którzy nie wierzyli w rzekomą winę byłego piłkarza. 

Śledztwo w tej sprawie zostało ostatecznie zakończone, a głos zabrała prokuratura. Jak się okazuje, Jarosław Bieniuk stanie przed sądem, lecz nie za gwałt. Grozi mu nawet do 3 lat więzienia. 

Tata Oliwii Bieniuk trafi do więzienia? 

Jak podaje Fakt, śledztwo w sprawie Jarosława Bieniuka dobiegło końca, a on ostatecznie odpowie przed sądem. Prokuratura wydała oświadczenie w tej sprawie.

- Jeszcze dziś zostanie skierowany do sądu akt oskarżenia w tej sprawie. Zarzuty nie zostały zmienione, dotyczą udzielenia narkotyków, za co górna granica kary to 3 lata więzienia. W toku postępowania nie znaleziono dowodów mogących świadczyć o popełnieniu innych przestępstw, w tym tych o charakterze seksualnym - powiedziała prokurator, Grażyna Wawryniuk, z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. 

W sprawie rzekomego gwałtu były piłkarz od początku utrzymywał, że jest niewinny. Takie same zeznania składał również w kwestii posiadania narkotyków oraz częstowania nimi Sylwię Sz. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sprawa Jarosława Bieniuka poruszyła całą Polskę

Przypomnijmy, że do rzekomego gwałtu miało dojść podobno w nocy z 12 na 13 kwietnia. Sylwia Sz. twierdziła, że spotkała się wtedy z byłym piłkarzem, razem bawili się, a następnie poszli do hotelu. Tam miała zostać zgwałcona, na co jednak żadnych dowodów nie znaleziono. 

Dzisiaj grzeje: 1. Jolanta Kwaśniewska zdradziła prawdę o byciu Pierwszą Damą. Nie było łatwo

2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Ekstradycji" i innych największych hitów. Smutna wiadomość obiegła media

Ostatecznie Bieniuk nie usłyszał zarzutów dotyczących napaści seksualnej, a tylko "udzielania narkotyków innej osobie". 

- Od początku wyrażałem i w dalszym ciągu wyrażam swoją pełną gotowość do współpracy z wymiarem sprawiedliwości w celu jak najszybszego wyjaśnienia zaistniałej sytuacji - pisał były piłkarz w oficjalnym oświadczeniu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać
  2. Robert Lewandowski zabrał głos w sprawie zakończenia kariery. Wymowne słowa Polaka
  3. Ojciec przez 4 lata wykorzystywał nastoletnią córkę. Gdy trafiła do szpitala z ostrym bólem brzucha, stało się najgorsze
  4. Skandal na weselu. Z zemsty na narzeczonej upokorzył ją nagraniem z ukrytej kamery na oczach gości
  5. Niewyobrażalne, nie do opisania. Córka Gessler zamieściła najbardziej skandaliczne zdjęcie roku

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News