Druzgocące doniesienia o kierowcy BMW, który zabił tatę na pasach. Nie trafi do aresztu

Druzgocące doniesienia o kierowcy BMW, który zabił tatę na pasach. Nie trafi do aresztu Źródło: facebook.com

Tata zginął na pasach ratując swoją żonę i dziecko, odpychając je na chodnik w ostatniej chwili. Na siebie przyjął całe uderzenie. Od 20 października cała Polska śledzi losy kierowcy BMW, który ku zdziwieniu wszystkich nie został umieszczony w areszcie od razu po zdarzeniu. Teraz może w ogóle tam nie trafić.

33-letni tata zmarł na miejscu tuż po godzinie 13:00 na ulicy Sokratesa. Wraz ze swoją rodziną przechodził przez pasy, kiedy wjechał w niego pędzący pomarańczowym BMW kierowca. Sprawca nigdy nie trafi za kraty?

Tata został śmiertelnie potrącony. Jego oprawca nie siedzi w więzieniu

Tuż po zdarzeniu kierowca BMW nie trafił do aresztu. Został złożony wniosek do prokuratury o umieszczenie go pod 3-miesięcznym nadzorem. Do tej pory 31-letni Krystian O. chodził wolny - i wcale nie musi zobaczyć więziennych krat. Rzecznik stołecznej komendy, nadkom. Sylwester Marczak, potwierdził, że kierowca BMW nie trafi do aresztu.

Kiedy Sąd Okręgowy w Warszawie przychylił się do zażalenia prokuratury, aby zamknąć 31-latka na 3 miesiące w areszcie, okazało się, że sprawca wypadku znajduje się w szpitalu. W takiej sytuacji nie mógł zostać aresztowany - jest potrzebna opinia lekarzy, którzy dokładnie przebadają oskarżonego i stwierdzą, czy może trafić do więzienia. Na tę chwilę jednak jest to wykluczone.

Trafi do szpitala psychiatrycznego. Chciał popełnić samobójstwo

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Otrzymaliśmy opinię lekarzy, która stanowi, że nie może on przebywać w warunkach aresztu. Mężczyzna powinien przebywać w oddziale psychiatrii przy areszcie. Na tym etapie, z uwagi na jego bezpieczeństwo, nie wskazujemy żadnych szczegółów dotyczących szczegółów konwoju - poinformował Sylwester Marczak. Wiadomo jednak, że Krystian O. zostanie przewieziony do łódzkiego specjalistycznego szpitala psychiatrycznego.

Dzisiaj grzeje: 1. Ojciec piątki dzieci zrobił badania DNA. Był ZSZOKOWANY ich wynikami, szybko pożałował
2. Pyrkosz poznał swoją żonę gdy miała 17 lat. Jej losy po jego śmierci są smutne

29 października Krystian O. rozmawiał z dziennikarzem "Interwencji". W krótkiej rozmowie przyznał się, że chciał popełnić samobójstwo i słychać było, że jest bardzo roztrzęsiony. Nie trafi do więzienia, ponieważ w niepilnowanej sali może targnąć się na swoje życie.

- Jak pan chce cokolwiek wpisać, to pan wpisze, że wczoraj była sprawa popełnienia samobójstwa i to może pan wpisać. Ja chciałem sobie wczoraj przez tę całą sytuację odebrać życie, a wy robicie z tego, k… taką podpuchę i takie bzdury wypisujecie. Trzeci dzień nie jem i wizje mam cały czas przed oczami i wszystko widzę. Jestem już na izbie przyjęć w szpitalu i zaraz mnie po prostu będą zabierali. Jeżeli uznają, że jest ze mną tak źle, jak ja czuję, że jest ze mną źle, no to może się to skończyć jeszcze gorzej, niż ja sobie wyobrażam. A wiem, że ja już mam pętlę na szyi, ja już to wiem - mówił Krystian O.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dostaną 252,38 zł zamiast 500 plus. Setki ludzi NABRAŁO SIĘ na haczyk!
  2. „Żona to wizytówka męża. Zadbana, grzeczna, rodząca synów i milcząca, kiedy trzeba” - wyznanie polskiego mężczyzny
  3. Dlaczego Katarzyna Dowbor spisała testament? Prawda jest bolesna
  4. Przez 63 lata była żoną Kobuszewskiego. Jest źle
  5. Królowa polskiej mafii właśnie ujawniła wielką tajemnicę. Piotr Woźniak-Starak miał co do niej poważne plany

Źródło: Onet

Następny artykuł