Jedna wiadomość wywróciła jego życie do góry nogami. 23-latek został tatą, a kilka dni później dziadkiem

Jedna wiadomość wywróciła jego życie do góry nogami. 23-latek został tatą, a kilka dni później dziadkiem Źródło: Facebook

Tata i dziadek - tak wygląda teraz jego życie. 23-latek, którego życie wywróciło się do góry nogami za sprawą jednej wiadomości, musi na nowo układać sobie swój świat.

Tata w wieku 23 lat to jeszcze nic zaskakującego, ale wiadomość, że ten chłopak po paru dniach został także dziadkiem, szokuje ludzi na całym świecie. Przynajmniej dopóki nie poznają całej historii - wtedy dopiero zaczynają rozumieć, jak szlachetnie postąpił chłopak, przed którym życie stało otworem.

Tata i dziadek w wieku 23 lat

Tommy Connolly był studentem, uczył się przyzwoicie, odnosił sukcesy sportowe, a dziewczyny go uwielbiały. Jego życie było dokładnie takie, jakie chciał. Nie zmieniłby nic, bo jak sam twierdził wszystko układało się idealnie, Nawet jego rodzice nie przestawali mu powtarzać, jak bardzo są z niego dumni. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszystko zmieniło się, gdy na Facebooku przeczytał wiadomość od kuzynki. 17-letnia Angela zwróciła się do niego o pomoc, bo już nie miała pojęcia co zrobić. Jeszcze niepełnoletnia dziewczyna była w ciąży, a jej rodzice wyrzucili ją z domu, twierdząc, że nie chcą mieć kogoś takiego pod swoim dachem. 

Kuzyn wyciągnął do niej pomocną dłoń i zaoferował mieszkanie. Podjął dodatkową pracę, by móc utrzymać swoją kuzynkę. Miał tak dobre serce, że nie poprzestał na takiej formie pomocy. Kolejnym krokiem w stronę ratunku dziewczyny była jej adopcja

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie Dudzie
2. Jacek Rozenek przeszedł drugi udar. Lekarze nie mieli dla niego dobrych wieści

W ten sposób Tommy stał się jej oficjalnym tatą, a po narodzinach jej dziecka, 23-letni chłopak miał już nie tylko córkę, ale i wnuczkę. Całą rodziną mieszkają razem i tata pilnuje, by jego córka pilnie się uczyła, a on w tym czasie pomaga jej w opiece nad wnukiem. Historia Tommy'ego jest wręcz niezwykła i sprawia, że na nowo można uwierzyć w dobro ludzi. Dzięki niemu nastoletnia mama nie musiała porzucać swojego dziecka, dokończy szkołę i ma dach nad głową, pod którym znalazła nową, kochającą rodzinę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masowo wycofują popularny bulion ze sprzedaży. Kawałki SZKŁA wykryte w daniu
  2. Ojciec piątki dzieci zrobił badania DNA. Był ZSZOKOWANY ich wynikami, szybko pożałował
  3. Została mamą pierwszych na świecie siedmioraczków. Po 20 latach nie tylko dzieci się zmieniły, ale i ona
  4. Para uprawiała miłość podczas skoku ze spadochronem. Ale jak wylądowali wcale nie było im już do śmiechu
  5. To nagranie pokazuje, dlaczego kierowcy muszą bardzo uważać na stacji benzynowej. Są w poważnym niebezpieczeństwie

źródło: lolmania

Następny artykuł