Dziadkowie wszystko zaplanowali 22 lata wcześniej. Mają wnuczka tylko dzięki własnej przezorności

Dziadkowie wszystko zaplanowali 22 lata wcześniej. Mają wnuczka tylko dzięki własnej przezorności Źródło: Pexels.com

Tata jest ogromnie wdzięczny swoim rodzicom. Gdyby nie oni, nie mógłby pozwolić sobie na posiadanie dziecka. Dziadkowie obmyślili zaskakujący plan już 24 lata przed narodzinami wnuczka.

Świeżo upieczony tata, jak większość nastolatków, w ogóle nie myślał w tym wieku jeszcze o posiadaniu potomstwa. 22 lata temu Jason Kotas z Denver jako kilkunastoletni chłopak zachorował na ciężką postać raka kości. Rodzice jedynaka byli przerażeni - ich świat również runął w jednym, krótkim momencie. 

Po usłyszeniu diagnozy, chłopca czekała uporczywa radio i chemioterapia. Nastolatek walczył o życie i to było dla niego w tamtym momencie najważniejsze. Z kolei jego rodzice, którzy mieli ogromną nadzieję na wyzdrowienie syna, planami wybiegali w daleką przyszłość. 

Gdyby nie decyzja rodziców, podjęta ponad 20 lat temu, nie zostałby tatą

Ojciec i matka chorego Jasona wiedzieli, że nawet jeśli chłopak wyjdzie zwycięsko z walki z nowotworem, najprawdopodobniej będzie bezpłodny. Ponieważ w przyszłości bardzo liczyli na posiadanie wnuka, zmusili go do zamrożenia nasienia. Wówczas ich decyzja wydawała mu się krzywdząca i absurdalna, jednak z czasem wszystko zrozumiał. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jason pokonał swojego największego demona

Dzięki interwencji lekarzy, Jason powrócił do zdrowia. Lekarze usunęli guza, poddali nastolatka terapii, co pozwoliło mu ostatecznie pokonać nowotwór. Po latach mężczyzna postanowił przebadać się pod kątem bezpłodności. Okazało się, że rzeczywiście - nie może posiadać potomstwa. Początkowo nie przejmował się tym, wszystko zmieniło się jednak, gdy poznał swoją ukochaną Emily, którą poślubił. 

Kobieta zupełnie oczarowała Jasona. Wiedział, że to z nią chce spędzić resztę życia. W miarę upływu czasu, pojawiło się też u niego silne pragnienie zostania ojcem. Gdyby nie absurdalne żądanie rodziców 22 lata temu, byłoby to niemożliwe. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzice stracili 3 dzieci w tragicznym wypadku. Rok później stało się niemożliwe

2. Krzysztof Jackowski miał wizję dot. Bożego Narodzenia. Polacy nie będą zadowoleni, zapowiada "nieciekawy", mroczny czas

Synek Jasona i Emily przyszedł na świat dzięki metodzie in vitro. Kobieta śmieje się, że dziecko przeniosło się w czasie - przecież mogłoby mieć już 22 lata. Z kolei mężczyzna jest ogromnie wdzięczny rodzicom. Gdyby nie oni, nie mógłby doświadczyć radości płynącej z ojcostwa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anita szykowała się do ślubu, ale wtedy pojawiła się porażająca diagnoza. Najgorsze były słowa lekarza, złamały jej serce
  2. Szykują się ważne zmiany, będzie limit na płacenie gotówką. Ustalono kwotę, której nie będzie można przekroczyć
  3. Córka wyjawiła ojcu największy sekret. W zemście bezlitośnie ją zgwałcił
  4. Słowa, które Przybylska wypowiedziała do przyjaciółki przed śmiercią. Po latach ujawniono ich treść
  5. Ile można dorobić do emerytury od 1 grudnia 2019? Trzeba znać kwoty, inaczej STRACISZ pieniądze

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News