Córka wyjawiła ojcu największy sekret. W zemście bezlitośnie ją zgwałcił

Córka wyjawiła ojcu największy sekret. W zemście bezlitośnie ją zgwałcił Źródło: unsplash/ Anthony Tran

Tata został poproszony przez córkę o poważną rozmowę. Młoda dziewczyna postanowiła ujawnić mu sekret, z którym żyła przez całe życie. Kiedy mężczyzna usłyszał wyznanie młodej kobiety, postanowił się zemścić i ją zgwałcić. Nawet teraz, kiedy został aresztowany, twierdzi, że była to dobra metoda wychowawcza.

Tata żył ze swoimi dwoma córkami na przedmieściach jednego z amerykańskich miast. Relacje rodzinne między nim a jego dziećmi wydawały się poprawne, a sąsiedzi mieli ich za wzorcowych mieszkańców okolicy. Pewnego dnia córka mężczyzny zdecydowała się wyjawić mu skrywany przez lata sekret. Jego reakcja była co najmniej przerażająca. Mężczyzna wpadł w szał i dobrał się do ciała swojego dziecka, twierdząc, że musi odebrać cenną lekcję.

Tata wysłuchał sekretu. Potem wpadł w szał

Wyznaniem, jakim podzieliła się córka ze swoim rodzicem, dotyczyło jej homoseksualizmu. Córka wyznała ojcu, że ma dziewczynę i nie wyobraża sobie życia z mężczyznami. Ojciec nie dość, że nie zaakceptował orientacji seksualnej swojego dziecka, to stwierdził, że musi dać córce nauczce i przekonać ją do heteroseksualnego seksu.

 

Mężczyzna rzucił swoje dziecko na łóżko i zaczął je brutalnie gwałcić, przez cały czas mówiąc, że współżycie seksualne z mężczyznami jest o wiele lepsze. Kobieta płakała i gdy tylko zwyrodnialec zakończył kazirodczy stosunek, pobiegła na policję.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dochodzenie wykazało coś strasznego

Kiedy mężczyzna był przesłuchiwany przez policję, przez cały czas mówił, że to, co robił, było wyłącznie dla dobra swojego dziecka. Sam uważa się za zadeklarowanego katolika, który nie mógł akceptować życia pod jednym dachem z osobą homoseksualną.

Dzisiaj grzeje: 1. Ilu mężów miała Katarzyna Dowbor? Pilnie strzeżona tajemnica wyszła na jaw
2. Sytuacja wygląda tragicznie. TVN przekazał ostrzeżenia dla połowy kraju, od apogeum dzielą nas godziny

Dochodzenie służb wykazało, że gwałt na córce nie był jedynym przestępstwem, jakiego mężczyzna się dopuścił. Amerykanin miał także molestować seksualnie młodszą z córek, która w chwili pierwszego kontaktu seksualnego z nim miała zaledwie 11 lat. Zboczeniec został skazany przez sąd na 21 lat pozbawienia wolności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przystawili mikrofon do ust 12-letniej Viki Gabor. Ujawniła całą prawdę o Roksanie Węgiel
  2. Nastolatek popełnił samobójstwo. Potem ojciec poszedł do szkoły i aż znieruchomiał, gdy dowiedział się przerażającej prawdy. 
  3. Cukrowe ciastka z domowym lukrem są lepsze nawet od pierników! Cudownie smakują i ozdobią choinkę, przepis jest prostszy niż myślisz
  4. Mało kto wiedział, że Jan Paweł II zawitał w nocnym klubie. Historia powala
  5. Następna dziura w zakazie handlu. Kolejna popularna sieć handlowa będzie sprzedawać w niedzielę


Źródło: Jest Pozytywnie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News