Tata wszedł do hotelu razem z 13-letnią córką. Wystarczyło kilka minut, żeby do ich pokoju wpadła uzbrojona policja

Tata wszedł do hotelu razem z 13-letnią córką. Wystarczyło kilka minut, żeby do ich pokoju wpadła uzbrojona policja Źródło: Unsplash/Kamila Maciejewska

Tata zabrał swoją córkę do hotelu. W recepcji odebrał rezerwację, wylegitymował się, wziął kluczyki i udał się ze swoim dzieckiem do pokoju. Po chwili wparowała do nich policja.

Tata 13-latki wybierał się do innego miasta do pracy. W tym czasie jego 13-letnia córka stwierdziła, że chciałaby się zabrać razem z nim, żeby zrobić przy okazji zakupy. Mężczyzna zarezerwował więc dwuosobowy pokój i zgodził się wziąć ze sobą nastolatkę. Na miejscu spotkała go przykra niespodzianka.

Tata zabrał swoją córkę do hotelu. Nagle do pokoju wkroczyła policja

Na recepcji hotelu w Notthingham poproszono Jona Couplanda, żeby się wylegitymował. Był trochę zaskoczony tym pytaniem, ale zdecydował się pokazać swoje prawo jazdy, aby recepcjonistka go zweryfikowała. Wydawało się, że wszystko jest w porządku - zabrał kluczyki i wybrał się z 13-letnią córką do pokoju.

Niedługo po tym do środka wparowało czterech uzbrojonych policjantów razem z menadżerem hotelu. Następnie zaczęli przesłuchiwać 58-letniego ojca. Przy tym wszystkim obecna była jego 13-letnia córka, która była roztrzęsiona całym zdarzeniem i cały czas płakała.

Policjanci podejrzewali, że 58-latek jest pedofilem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policjanci wkroczyli do pokoju, gdyż otrzymali zawiadomienie o podejrzanym zachowaniu z udziałem nieletniej. 58-letni ojciec jest załamany i przyznaje, że te wydarzenia były dla niego i jego córki traumatyczne. Stwierdził także, że gdyby nie fakt, że jego 13-letnia córka jest w połowie Tajką i nie wygląda na spokrewnioną z nim, to nikt by nie zgłosił "podejrzanego zachowania". Najbardziej zastanawia tak pochopnie podjęta decyzja o "nalocie" na pokój mężczyzny.

Dzisiaj grzeje: 1. Jechali do pracy za granicą. 5 Polaków nie żyje
2. Sposób płatności w sklepach niedługo bardzo się zmieni, wiele osób może się bardzo zdziwić

Mężczyzna twierdzi, że został upokorzony. Policjanci na oczach całego hotelu skuli go i wyprowadzili w takim stanie z pokoju. Udało mu się wywalczyć sowite odszkodowanie w wysokości 86 tysięcy funtów. Ostatecznie, mimo incydentu zdecydował się zostać dalej w hotelu razem z córką.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najpotężniejsze Znaki Zodiaku! 6 MOCARNYCH znaków, którym nikt nie podskoczy
  2. Córka Lecha Wałęsy wyszła za mąż. Prezydent spadnie z krzesła, gdy dowie się o decyzji pana młodego
  3. Oświadczył się pięknej kobiecie. Nie wiedział, że od 12 lat jest już jego żoną
  4. Co się stało synowi Szydło? Księża zaczęli prosić o modlitwę za niego, po tym jak wziął nagle bezterminowy urlop
  5. Niepokojące znalezisko w Wiśle po awarii oczyszczalni Czajka. Natychmiast zaczęli robić zdjęcia, już są w sieci
  6. Polak uratował dwoje dzieci, jemu się nie udało. Nie żyje

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News