Tata pojechał z dziećmi na myjnię samochodową. Po kilku minutach doszło do tragedii, 2-latek nie przeżył

Tata pojechał z dziećmi na myjnię samochodową. Po kilku minutach doszło do tragedii, 2-latek nie przeżył Źródło: Facebook Love for Logan

Tata, który postanowił dokonać tak prozaicznej czynności, jak umycie samochodu, nie spodziewał się, że tego dnia czeka go najgorsze. Kiedy dzieci poprosiły, żeby zabrał je ze sobą, przystał na ich propozycję. Takie wyjazdy nie były w ich domu niczym rzadkim. Syn kochał obserwować mycie auta. Niestety, tego wyjazdu nie przeżył.

Drew Vanderleek był ojcem dwojga dzieci, dwuletniego Logana oraz jego starszej siostry. Rodzina lubiła spędzać ze sobą każdą chwilę. Okazją do wspólnych wyjść były nawet najprostsze, prozaiczne czynności. Jedną z ulubionych rozrywek dzieci były wizyty w myjni samochodowej. Mycie auta sprawiało dzieciom wiele radości. Dźwięk wody spadającej na samochód wywoływał wiele ekscytacji. Ojciec nie spodziewał się tego, że ta z pozoru bezpieczna zabawa może skończyć się szokującą tragedią.

Tata nie wiedział, że stanie się najgorsze

Wyjazdy do myjni samochodowej przebiegały według utartego schematu. Drew włączał klimatyzację, zamykał okna i opuszczał auto, pozostawiając dzieci w środku, po czym rozpoczynał proces mycia. Tego dnia na sąsiednim stanowisku sprzątał samochód dziadek pociech pana Vanderleek. Pan domu postanowił na chwilę podejść do staruszka, by zamienić z nim kilka słów. Logan i jego siostra obserwowali wówczas pracę myjni z dużym zaangażowaniem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Niestety, ojciec nie przewidział tego, że uwaga małego dziecka może szybko ulec rozproszeniu. Wkrótce po tym, gdy mężczyzna zniknął z oczu pociech, synek stwierdził, że chciałby podzielić się z tatą swoimi wrażeniami. Chłopczyk otworzył szybę, używając automatycznego przycisku, po czym wychylił się przez okno, szukając wzrokiem ojca. Niestety, doszło do tragicznego wypadku. Gdy pan Vanderleek wrócił do myjni, zobaczył wstrząsającą scenę.

Z ustaleń policji wynika, że dziecko przypadkowo nacisnęło kolanem guzik odpowiadający za zamykanie szyby. Tafla szkła, która szybko pomknęła do góry, uwięziła głowę Logana, naciskając na jego gardło. Chłopiec wpadł w panikę i zaczął się dusić. Mimo szybkiej interwencji lekarzy, nie udało się uratować jego życia. Po siedmiu dniach od tragicznego wypadku doszło do śmierci mózgu dwulatka.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie ogłoszono najwyższy stopień zagrożenia w Polsce. Porażające informacje przekazał Polsat

2. Nieoczywiste objawy raka piersi. Nie wolno ich lekceważyć

To przykre wydarzenie pokazuje, że w przypadku małych dzieci nawet chwila nieuwagi może doprowadzić do ogromnej tragedii. Malec pozostawiony w samochodzie narażony jest na ogromne niebezpieczeństwo. Kilkulatek nie jest w stanie przewidzieć konsekwencji swoich czynów. Niestety, wypadki często przebiegają nagle. Zdarza się, że pomoc nie jest w stanie dotrzeć na czas.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wstrząsające, właśnie trwają poszukiwania klienta Biedronki. Wywołał ogromny skandal
  2. Robert Lewandowski nagle zjawił się w Warszawie. Powód wizyty szybko wyszedł na jaw, należą się brawa
  3. Skandal, członek komisji fałszował karty do głosowania. Wiadomo, komu chciał zaszkodzić
  4. Trąba powietrzna w polskiej miejscowości? Wstrząsające nagranie sprzed kilku godzin obiegło sieć
  5. Wydało się, cała prawda o Dagmarze Kaźmierskiej. Osoba z produkcji wszystko wygadała
  6. Skandal, pracownik komisji fałszował karty do głosowania. Wiemy, któremu kandydatowi chciał zaszkodzić

Źródło: Podaj.to

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News