Tata poszedł z 2-letnim synkiem na pocztę. Reakcja pani z okienka zwaliła go z nóg

Tata poszedł z 2-letnim synkiem na pocztę. Reakcja pani z okienka zwaliła go z nóg Źródło: unsplash.com Jelleke Vanooteghem

Tata zabrał swojego małego synka na pocztę, gdzie miał zamiar załatwić jedną, ale bardzo ważną sprawę. Nie podejrzewał nawet, że wyjdzie stamtąd bogatszy o tak nieprzyjemne doświadczenie.

Tata po raz pierwszy postanowił zabrać pierworodnego w takie miejsce. Chyba każdy zgodzi się, że różnego obsługa różnego rodzaju urzędów i instytucji, a nawet zwyczajnych supermarketów, nie zawsze w w wyrozumiały sposób odnosi się do małych dzieci i ich rodziców. W takich miejscach pociechy szybko zaczynają się denerwować, klienci irytować, a rodzice w całej tej sytuacji są bezradni, bo nie mogą przyspieszyć czekania. Aby wszystkim ułatwić życie, coraz więcej punktów decyduje się na specjalne warunki obsługi osób z dziećmi. Ten mężczyzna jednak mocno zdziwił się reakcją pewnej pracownicy. 

Tata zabrał synka na pocztę. Reakcja pani z okienka zwaliła go z nóg 

Gdy 42-letni Konrad po raz pierwszy został tatą, długo zwlekał z zabieraniem synka w miejsca zatłoczone lub takie, w których konieczne jest czekanie. Gdy chłopiec miał rok, mężczyzna pewnego razu był jednak zmuszony udać się na pocztę po przesyłkę, a mając akurat szkraba pod opieką, zabrał go ze sobą. Na miejscu pobrał numerek i czekał w kolejce jak każdy inny klient, choć obok było okienko, gdzie bez czekania obsługiwano osoby niepełnosprawne, osoby z dziećmi oraz kobiety w ciąży. W trakcie czekania do budynku weszła mama z wyraźnie zniecierpliwionym maluchem, którego musiała wyjąć z wózka. Wówczas pani z okienka poprosiła ją do siebie bez kolejki, a między nią, a panem Konradem nawiązał się kontakt wzrokowy. Oboje ruszyli do pracownicy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wówczas 42-latek usłyszał, że kobieta ma pierwszeństwo, bowiem ma dziecko na rękach. Mężczyzna nie pozostał obojętny szybko odpowiadając, że w takim razie on również może wyjąć syna z wózka i wziąć go na ręce. Pracownica mocno zdziwiła się odpowiedzią ojca, jednak ostatecznie oboje rodziców obsłużyła bez kolejki. Choć pan Konrad powinien cieszyć się z krótszego oczekiwania na poczcie, on nie może zrozumieć, że ojcowie są gorzej traktowani niż matki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje autorka kultowego serialu. Oglądały go miliony Polaków, ogromna strata

2. Córka Ewy Błaszczyk zapadła w śpiączkę 20 lat temu. Po 18 latach nastąpiła poprawa, stało się niezwykłe

- Matka z dzieckiem jest w naszym kraju świętością. Ojciec z dzieckiem to jakiś facet w typie świnki morskiej. Ani świnka, ani morska - przyznał ironicznie pan Konrad, który nie kryje swojej frustracji. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lekarze nie chcieli zakwalifikować jej do przeszczepu. Wszystko przez bardzo rzadkie schorzenie
  2. Wspaniałe wyniki Kamila Stocha w Lahti. Polak faworytem konkursu
  3. Prosty przepis na aromatyczny zimowy kompot. Idealny do obiadu, lepszy niż herbata czy cola
  4. Golden retriever bez opiekunów spotkał listonosza. Niewiarygodne, co mu zrobił, wszystko się nagrało
  5. Niewiarygodne, co mąż zrobił swojej żonie. Teść jest wściekły, internet zawrzał
  6. Rewelacyjny przepis na kotlety mielone po lwowsku Magdy Gessler. Zasmakujesz i nigdy innych nie zrobisz

Źródło: wirtualna polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News