Zaszedł ją od tyłu, w półmroku myślał że to żona, a nie córka. Było już za późno, kiedy się zorientował

Zaszedł ją od tyłu, w półmroku myślał że to żona, a nie córka. Było już za późno, kiedy się zorientował Źródło: Unsplash/Clem Onojeghuo

Jej tata był z samego rana bardzo zaspany, w pomieszczeniu panował półmrok. Zakradł się do swojej córki od tyłu, myśląc, że to jego żona. Za późno zorientował się, że popełnił okropny błąd.

Tata zaliczył ogromną wpadkę. Gdy jego córka siedziała w samym szlafroku pomylił ją ze swoją żoną. Zdecydował zakraść się do niej od tyłu. W momencie, kiedy zdał sobie sprawę, że się pomylił, było już za późno.

Tata pomylił córkę ze swoją żoną, ale gdy się zorientował, było już za późno

- Dziś rano zawinięta w szlafrok stałam sobie w kuchni i patrząc na pluchę za oknem niemrawo żułam jabłko. Nieoczekiwanie ktoś delikatnie chwycił mnie za ramiona, nachylił się do mojego ucha i szepnął: „Cześć, kochanie. Podobały ci się nasze nocne zabawy?”. Odwróciłam się, aby ujrzeć przed sobą równie zaspanego, co ja i równie zaskoczonego co ja mojego ojca! - napisała anonimowa internautka.

Choć dla niektórych brzmiałoby to jak molestowanie własnej córki, okazało się, że do tego wydarzenia doszło kompletnie przez przypadek. Mężczyzna zwyczajnie pomylił ją ze swoją żoną. Było jednak już za późno, bo zdanie, które wypowiedział jej do ucha, wprowadziło niezręczną atmosferę.

- Po krótkiej, acz - w mojej głowie - ciągnącej się w nieskończoność chwili ciszy, mój rodziciel odwrócił się na pięcie i powędrował do łazienki, mrucząc pod nosem: „Noż, kurde. Z tą fryzurą coraz bardziej przypominasz swoją matkę...” - kontynuuje kobieta.

Internauci, czytając tę historię, pękali ze śmiechu

Ta historia trafiła została opisana na Facebooku. Internauci, którzy przeczytali tę historię, pokładali się ze śmiechu. Szczególnie rozbawił ich fakt, jak w ogóle tata mógł pomylić córkę z żoną. Wiele osób pozwoliło sobie na niebywałą złośliwość i zaczęło sugerować zmiany w wyglądzie młodej kobiety.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Radzę zmienić fryzurę, bo następnym razem może tatko zrobić przez pomyłkę coś więcej - żartował internauta.

- Ciekawe, co na to wszystko twoja matka - zastanawiał się inny komentujący.

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd was ZSZOKUJE!
2. Matka przeżywa horror na żywo. Jej 9-letni syn to "bestia"

- Dobrze, że tylko za ramiona chwycił - komentował użytkownik.

- Dobrze, że Cię pomylił z matką rano, a nie w nocy - napisała internautka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez 14 lat starała się o dziecko. W dniu porodu stała się najgorsza rzecz, jej mąż nie wytrzymał, a lekarz zalał się łzami
  2. Rodzice przyszli na grób 8-letniego synka i odebrało im mowę. Ktoś dopuścił się obrzydliwego czynu, teraz apelują o pomoc
  3. Nastolatka boleśnie upokorzyła kolegę z klasy. Po latach w końcu się zemścił tak, że ta popamięta go do końca życia
  4. Taką kolację polski szpital zaserwował kobiecie po dwóch udarach. Rozpacz
  5. Już nie tylko wysokie mandaty. Drogówka zabierze ci nawet samochód

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News