Tata niemowlaka nigdy czegoś podobnego nie widział. Kamera nagrała przedziwne zachowanie dziecka

Tata niemowlaka nigdy czegoś podobnego nie widział. Kamera nagrała przedziwne zachowanie dziecka Źródło: youtube/Gabriel Moore/

Tata uwiecznił niespodziewane zachowanie swojego małego dziecka. Nagraniem podzielił się w sieci i jak się szybko okazało, internauci nigdy nie widzieli czegoś podobnego. Filmik po prostu odbiera mowę.

Tata z dumą nagrywał swoje maleństwo od dnia narodzin. Choć nie minęło wiele czasu, już udało mu się zgromadzić dość pokaźną ilość zdjęć i filmików. Każde z nich to piękna pamiątka, którą z pewnością będą cieszyć się przez wiele lat, jednak jedno wideo mogą wspominać szczególnie często. Wszystko przez zdumiewające zachowanie niemowlaka. 

Tata uwiecznił przedziwne zachowanie niemowlaka 

Mężczyzna tak jak każdego wieczora razem ze swoją żoną układał dziecko do snu. Początkowo wszystko przebiegało zupełnie zwyczajnie, jednak oniemieli, gdy już położyli maleństwo w łóżeczku. 

Kobieta chciała wówczas schować maleńką rączkę dziecka pod kołderkę, by nie marzła, a gdy to zrobiła, druga rączka od razu podniosła się w górę, dlatego ponowiła krok, tym razem chowając pod kołderkę tą wystającą. Ku zaskoczeniu rodziców, zachowanie dziecka znów się powtórzyło. Takim sposobem nie byli w stanie przykryć swojego synka, choć było to dla nich większym rozbawieniem aniżeli zmartwieniem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nagraniem postanowili podzielić się w sieci, zamieszczając je w serwisie YouTube. Szybko zyskało pierwsze kilkanaście, a później kilkadziesiąt tysięcy odsłon i choć internauci podzielali rozbawienie rodziców, wielu z nich zaczęło poważnie się martwić. Twierdzili bowiem, ze jak najszybciej powinni udać się z chłopcem do lekarza, bowiem takie zachowanie może świadczyć o poważnej chorobie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wiedzieli, że ich dziecko urodzi się poważnie chore. Gdy tylko je zobaczyli, odjęło im mowę

2. Poniedziałek w Polsce rozpoczął się strasznie. Tragiczna informacja z polskiej miejscowości, odłamki porozrzucało na ogromną odległość

Na reakcję pary nie musieli długo czekać, ponieważ ci błyskawicznie ich uspokoili, że z maleństwem wszystko jest w jak najlepszym porządku. Takie słowa pomogły internautom odetchnąć z ulgą i spokojnie cieszyć się z nagrania. Dziś ma już ponad 15 milionów odsłon, a użytkownicy YouTuba wciąż chętnie je sobie przesyłają. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Taxi nad morzem to OSZUSTWO! Za jeden kurs płacisz jak za trzy
  2. Syn znanego aktora TVP zmarł na jego rękach. On i jego rodzina bardzo to przeżyli
  3. Usiadła przy grobie 4-letniego synka trzy lata po jego śmierci. Spostrzegła co zaczyna się dziać, aż zadygotała ze wzruszenia
  4. Kot nagle zaczął szczekać. Potem zrobił rzecz jakiej świat nie widział, jak odkrył, że jest nagrywany
  5. Kamera wszystko rejestrowała. Mama wyszła zostawiając córkę z tatą, szybko włożył różowe szorty i zaczęło się dziać

Źródło: youtube

Następny artykuł