Obudził go hałas i zobaczył, że ktoś wchodzi przez okno. Chwilę później polała się krew

Obudził go hałas i zobaczył, że ktoś wchodzi przez okno. Chwilę później polała się krew Źródło: pexels/jens/

Tata obudził się, gdy usłyszał podejrzany hałas. Szybko postanowił to skontrolować, jednak nie skończyło się to dla niego najlepiej. Ucierpiała również jego żona, która wówczas znajdowała się w pomieszczeniu.

Śpiący tata zaniepokoił się, gdy usłyszał dziwne dźwięki i to naprawdę blisko swojego okna. Już po chwili okazało się, że do środka próbuje wejść obcy mężczyzna. Mieszkańcy domu starali się jak najszybciej zareagować, jednak mogło zakończyć się to prawdziwą tragedią. Wewnątrz znajdowały się też dzieci. 

Tata nie był w stanie nic zrobić. Najpierw usłyszał hałas a później polała się krew

Do zdarzenia doszło około godziny 3:00 w nocy w miejscowości Kosina między Łańcutem a Przeworskiem na Podkarpaciu. Śpiący wówczas mężczyzna usłyszał podejrzany hałas tuż za oknem. Szybko wstał z łóżka i postanowił to skontrolować. Nagle jego oczom ukazał się bandyta, który jak się później okazało, wspiął się po szczeblach drabiny. Sprawca ranił nożem małżeństwo i po chwili zbiegł z miejsca zdarzenia.

Przerażeni lokatorzy zawiadomili policję i pogotowie, które następnie przewiozło ich do szpitala. Funkcjonariusze zadbali również o to, by dzieciom, które także przebywały wówczas w domu, w innym pokoju, nic się nie stało. Poszkodowani nie odnieśli poważniejszych obrażeń, jednak wciąż przebywają pod okiem specjalistów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Policja wszczęła śledztwo 

Mundurowi, którzy zjawili się na miejscu od razu rozpoczęli dochodzenie. Mimo sprawdzenia okolicy, nie udało się natknąć na ślad, który z kolei mógłby doprowadzić ich do sprawcy zdarzenia. Funkcjonariusze alarmują do okolicznych mieszkańców o zachowanie szczególnej ostrożności oraz proszą o zabezpieczenie drzwi i okien zarówno w dzień, jak i w nocy. 

Śledczy obecnie nie są w stanie ustalić czy mężczyzna działał sam, czy też miał wspólników. Ponieważ wszystko miało miejsce w nocy, nie było świadków, którzy mogliby opisać bandytę. Policja zapowiada jednak, że nie spocznie dopóki nie odnajdzie włamywacza.  

  1. Lekarz Anny Przybylskiej opowiedział CAŁĄ prawdę o straszliwej chorobie aktorki. Bardzo cierpiała. Trudno powstrzymać łzy 
  2. Pan młody stanął przed ołtarzem ze swoją narzeczoną. Nagle odwrócił się i wyznał miłość innej kobiecie na oczach wszystkich gości
  3. Mąż Natalii Siwiec nagrał 16-letnią córkę Przybylskiej i wrzucił do sieci. Rozbrajające, tak Oliwia została nianią
  4. Nikt nie wiedział, dlaczego jej 3-miesięczna córka zmarła. Taki sam los spotkał też jej synka
  5. Strażak myślał, że właśnie uratował 8 szczeniaków ze studzienki. Kiedy zdał sobie sprawę, że to w ogóle nie są psy, wbiło go w ziemię
  6. Urodziła! Agnieszka Kaczorowska została mamą, zdjęcie "kruszynki" właśnie podbija internet
  7. Koszmarna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Gdy zobaczycie jak dzisiaj wygląda, oniemiejecie

Źródło: wp 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu