Mieszkańcy polskiej miejscowości porażeni. Tata zabił syna, przy jego zwłokach dokonał czynu zasługującego na najwyższe potępienie

Mieszkańcy polskiej miejscowości porażeni. Tata zabił syna, przy jego zwłokach dokonał czynu zasługującego na najwyższe potępienie Źródło: .

Tata zrobił coś, co przeraziło wszystkich mieszkańców małej wsi. Święta miały być spokojne i radosne, okazją do spotkania się z rodziną. Tymczasem ojciec zabił swojego syna, a potem zrobił coś jeszcze gorszego.

Tata nie chciał zabić swojego syna i zrobił to przez wzburzenie? Znane są najnowsze szczegóły dotyczące tej zbrodni. To straszne, jaki był finał wydarzeń z Małopolski.

Tata nie miał skrupułów, aby zabić ukochanego syna

Tragiczne wydarzenia przerwały radosne biesiadowanie w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Mieszkańcy małej wsi Żębocin koło Proszowic w Małopolsce są zdruzgotani tym, co stało się w domu jednego z ich sąsiadów. Policja nie ujawnia, jak doszło do odnalezienia ciał, lecz po wejściu do środka budynku zastali dwóch denatów.

Szczegóły sprawy są na tę chwilę ukrywane przez śledczych. Zdradzili, że w domu znaleźli ciało 33-latka oraz 72-latka. Młodszy z mężczyzn był synem, a starszy ojcem. Jeden z dziennikarzy RMF FM, Marek Wiosło, dotarł do szczegółów sprawy. Udało mu się dowiedzieć, oczywiście nieoficjalnie, że tata rzekomo najpierw zabił swojego syna. Kiedy upewnił się, że 33-latek już nie żyje, popełnił samobójstwo.

Mężczyźni musieli odbyć ostrą wymianę zdań, która poskutkowała rękoczynami

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziennikarzowi RMF FM udało się również dowiedzieć, że powodem takiego zachowania 72-letniego taty była rodzinna sprzeczka. Nie wiadomo, o co dokładnie poszło między mężczyznami, ale było to zabójstwo w afekcie, nieplanowane. Potem ojciec zszokowany tym, do czego się posunął, zrobił coś strasznego, zasługującego na szczególne potępienie - zabił samego siebie. Policja nie zdradziła, w jaki sposób zabił syna i w jaki sposób popełnił samobójstwo. 

Dzisiaj grzeje: 1.Wielki dramat w domu Justyny Steczkowskiej. Nie jest dobrze, ręce same opadają
2.TVP przekazało najgorszą wiadomość. Zmarł aktor uwielbianego serialu, miał zaledwie 30 lat

Nie podano, czy na miejscu znaleziono jakiekolwiek narzędzie zbrodni. Pod domem w Żębocinie natychmiast pojawiła się policja, a po tym, co funkcjonariusze zastali na miejscu pojawili się również prokuratorzy. Więcej informacji przyniesie policyjne śledztwo i przesłuchanie sąsiadów oraz rodziny, a także sekcja zwłok.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nikt nie zwrócił na to uwagi. Przyjaciółka Marty Kaczyńskiej zamieszana w największa aferę tego roku
  2. W przyszłym roku czeka nas nowy, ogromny podatek. Nie uratuje nas nawet sprzeciw UE
  3. Piękna strażniczka więzienna odbywała stosunki z niebezpiecznym osadzonym. W jej telefonie znaleźli porażające materiały
  4. Teściowa złożyła synowej "genialną" propozycję. Młoda żona uważa, że oszalała
  5. Przepis na aromatyczny rosół królewski zawiera sekretną przyprawę. Dzięki niej smak rozpieszcza wszystkie zmysły

Źródło: RMF24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News