72-letni Karol Strasburger został właśnie ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

72-letni Karol Strasburger został właśnie ojcem! Znamy płeć i imię dziecka Źródło: youtube/GOSSIP TV

Tata w wieku 72 lat! Karol Strasburger właśnie po raz pierwszy został ojcem. Na świecie pojawiła się jego pierwsza pociecha, która jest owocem wieloletniej miłości z żoną Małgorzatą.

Tata Karol Strasburger! Uwielbiany prezenter z programu "Familiada" właśnie został ojcem. 72-latek i jego 35-letnia żona doczekali się pierwszego dziecka! Znana już jest płeć oraz imię pociechy.

Tata i mama Strasburger

Para poznała się już wiele lat temu, pomimo znacznej różnicy wieku zaczęli się spotykać. Zewsząd pojawiały się złośliwe komentarze odnośnie wieku pary, ale oni jednak nie brali tych słów do siebie i po niemalże dziesięciu latach głębokiej przyjaźni wzięli ślub.

- Nie każda 35-latka jest taka sama i nie każdy 72-latek jest „dziadem”, jak hejterzy lubią określać Karola w internecie. Nie lubię, kiedy traktuje się mnie stereotypowo. Po 13 latach znajomości, 10 latach przyjaźni wydaje mi się, że ludzie pobierają się z miłości, a nie po to, żeby mieć dziecko. To miał być progres w naszym związku. Nie mamy niczego na celu - chcemy po prostu być razem. Nie zrobiłam tego, jak piszą niektórzy - dla sławy czy pieniędzy - opowiadała o swoim związku ukochana Karola.

A tuż po ślubie pojawiła się jeszcze jedna wypowiedź w odniesieniu do ich związku.

- Pobraliśmy się z miłości i na fundamencie wypracowanej przez lata przyjaźni. Życie na kocią łapę nie jest łatwe w wielu sytuacjach życiowych, o czym doskonale wiedzą wszystkie pary, które żyją w taki sposób - powiedziała Małgorzata zaraz po ślubie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ślub był bardzo długo utrzymywany w sekrecie, o ceremonii wiedzieli tylko najbliżsi. Tak samo było w przypadku ciąży Małgorzaty. 

W miniony weekend na świecie pojawiła się córeczka pary. Dziewczynka dostała na imię Laura. Wiadomością o narodzinach dziecka podzielił się w mediach społecznościowych szwagier Karola Strasburgera. Zamieścił on zdjęcia noworodka i podpisał je: „Już jest... Moja córka (chrzestna)”.

Szczęśliwa mama potwierdziła, że razem z mężem zostali właśnie rodzicami, dodając, że nie zamierza przekazywać więcej informacji na temat swojego nowo narodzonego dziecka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż porzucił ją, gdy była w 36. tygodniu ciąży. Otworzyła piekarnik w ich wspólnym domu i zamarła
2. Bardzo smutna wiadomość od Damiana Kordasa tuż po zwycięstwie w "Tańcu z gwiazdami". Współczujemy

- Tak, zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami i jest to jedyny komunikat jaki decydujemy się przekazać w odniesieniu do sytuacji - powiedziała gazecie "Super Express" żona Karola Strasburgera i matka małej Laury.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nakradła im z wesela jedzenia. Ale dopiero widząc ile włożyła im do koperty, byli wstrząśnięci
  2. Ich zdrowa, 14-letnia córka nagle zmarła we własnym łóżku. Wyniki jej sekcji zwłok wstrząsnęły nie tylko rodzicami
  3. Wielki przekręt w czasie Eurowizji Junior! Chodzi o głosowanie online, które dało zwycięstwo Viki Gabor
  4. Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalają
  5. Jak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiła

źródło: superexpress

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News