Tata kupił używane auto dla córki. W schowku znalazł wiadomość, treść totalnie go załamała

Tata kupił używane auto dla córki. W schowku znalazł wiadomość, treść totalnie go załamała Źródło: Oussama Zaidi Unsplash.com

Tata zdecydował się, że najwyższy czas sprezentować swojej córce auto. Zdecydował się na zakup używanego pojazdu. Kiedy sprzątał wnętrze, by auto jak najlepiej się prezentowało, znalazł w schowku list, który wywołał w nim skrajne emocje. To niesamowite, co w nim przeczytał.

Tata chciał sprawić swojej córce przyjemność i z okazji urodzin postanowił jej wręczyć kluczyki do samochodu. W Stanach można prowadzić już od 16 roku życia, więc auta są częstym pomysłem na prezent na te urodziny. Kiedy Kevin Duke zaczął sprzątać wnętrze kupionego samochodu natrafił na dziwne znalezisko. Poprzednia właścicielka zostawiła mu druzgocącą wiadomość.

Kiedy tata zajrzał do schowka samochodowego, nie mógł uwierzyć własnym oczom

Tata, sprzątając wnętrze samochodu nie spodziewał się dokonać tak nietypowego odkrycia. Kiedy w ostatniej kolejności postanowił uporządkować schowek w jego ręce trafił list zaadresowany w tajemniczy sposób. “Nowy właściciel samochodu – ważne informacje wewnątrz” głosił napis na zaklejonej kopercie, a to, co znajdowało się w środku, totalnie załamało mężczyznę. Historia tego auta okazała się tragiczna. Tata chciał jedynie kupić używany samochód, który miał być pierwszym autem jego córki. Nie mógł jednak przekazać go w jej ręce po przeczytaniu tych słów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Musiała pozbyć się auta, aby opłacić pogrzeby najbliższych 

W środku koperty znajdował się długi list, którego treść rozrywa serce na milion kawałków. Poprzednia właścicielka poprosiła następnego nabywcę o to, by auto było traktowane przez niego w dobry sposób, gdyż jest ono ważne dla niej i jej rodziny. Nigdy nie zdecydowałaby się na jego sprzedaż, gdyby nie tragedia jaka miała miejsce. Okazuje się, że córka, matka oraz ciotka kobiety straciły życie w wyniku pożaru ich domu i konieczne było pozbycie się auta, ponieważ koszty trzech pogrzebów zdecydowanie przewyższały możliwości finansowe kobiety. Cała trójka tragicznie zmarłych bliskich kobiety jedne z ostatnich chwil spędziły właśnie w tym aucie.

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie. Żywioł uderzy w Polskę

2. Najgorsza wiadomość z samego rana. Nie żyje legenda telewizji

3. Jego głos czarował całe pokolenia. Nie żyje legendarny śpiewak, odszedł dzień po swoich urodzinach

Czytając te słowa, trudno powstrzymać łzy

- Ostatni raz, kiedy moja mama jeździła samochodem, to był dzień tej tragedii. Tego dnia poszła też z moją córką do fryzjera, aby obciąć włosy. [...] Jeździsz z aniołami. Moimi aniołami - pisała w liście kobieta. Kiedy tata przeczytał te słowa zdecydował się wykorzystać moc Facebooka i odnaleźć poprzednią właścicielkę i dzięki ogłoszonej w internecie zbiórce udało się uzbierać pieniądze na odkupienie przez nią pojazdu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wstrząsające sceny podczas pogrzebu. Żałobnicy nagle usłyszeli przeraźliwe krzyki z trumny, wszyscy zamarli
  2. Tragiczna wiadomość z samego rana. 33-letnia gwiazda została znaleziona martwa w parku, policja bada okoliczności śmierci
  3. Porażające doniesienia o uwielbianej gwieździe Polsatu. Jest źle, z każdym dniem coraz gorzej
  4. Kazimierz Marcinkiewicz szuka pracy. Treść ogłoszenia zwala z nóg
  5. Justyna poszła z synami na plażę. Bezczelność, usłyszała od nich komentarz, który ścina z nóg
  6. Nie żyje aktor znany z największych hitów z TVP, TVN i Polsatu. Żona przekazała tragiczne informacje
  7. NBP ma bardzo złe wieści dla pracowników. Niektóre marzenia muszą odłożyć w kąt
  8. Niewiarygodne, Edyta Górniak przyłapana w McDonald's. Zrobiła zakazaną rzecz, mamy zdjęcie
  9. Ząb wypadł dziennikarce na antenie. Wszystko emitowano na żywo, widzowie nie mogą uwierzyć

Źródło: chwilesloneczne.blogspot.com

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News