Chory na koronawirusa tata 3 dzieci nagrał w szpitalu osobisty filmik. Każdy powinien usłyszeć jego słowa

Chory na koronawirusa tata 3 dzieci nagrał w szpitalu osobisty filmik. Każdy powinien usłyszeć jego słowa Źródło: Facebook Mark McClurg

Tata trójki dzieci wylądował w szpitalu po tym, jak zaraził się wirusem SARS-CoV-2. Mężczyzna zdecydował się nagrać osobisty film prosto z oddziałowego łóżka. Jego słowa nie pozostawiają żadnych złudzeń. Nagranie powinny zobaczyć przede wszystkim osoby, które lekceważą niebezpieczną chorobą.

Po tym, jak tata trójki dzieci znalazł się w szpitalu, postanowił nagrać film, w którym apeluje do wszystkich internautów. Mężczyzna zmaga się właśnie z COVID-19 i chciał wykorzystać ten moment, by uświadomić ludzi, jak wielkie jest ryzyko.

Tata trójki dzieci wylądował w szpitalu po tym, jak zaraził się koronawirusem. Przebywając na oddziale intensywnej terapii, mężczyzna postanowił zdać relację ze swojego pobytu w placówce medycznej. Jego apel powinien szczególnie trafić do wszystkich, którzy lekceważą niebezpieczeństwo, jakie niesie SARS-CoV-2. Jego nagranie obejrzało już ponad 80 tysięcy internautów.

Tata trójki dzieci nagrywa wideo ze szpitala

Wideo, które nagrał tata trojga dzieci, może zmienić myślenie każdej osoby, która uważa, że COVID-19 to zwykłe przeziębienie. Zaprzecza temu przykład 40-letniego pastora z Irlandii zamieszkałego niedaleko Belfastu. Jego życie kompletnie zmieniło się po tym, jak trafił do szpitala po potwierdzeniu obecności koronawirusa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Walczę z koronawirusem z pomocą medyków z Ulster Hospital. Koronawirus jest zabójczy i niebezpieczny. Chce cię wykończyć - powiedział Mark McClurg, po czym dodał: - Ocalili mnie. Do lekarzy i pielęgniarek: kocham was.

Dzisiaj grzeje: 1. Przykre wieści od Małgorzaty Rozenek. Koniec ciąży okazał się dramatyczny

2. Nie żyje zwycięzca „Top Chefa”. Zmarł na koronawirusa, miał 59 lat

MacClurg, tata trójki dzieci wciąż jest młodym mężczyzną, który teoretycznie nie znajduje się w grupie ryzyka, jednak, jak sam przyznaje, COVID-19 jest chorobą bardzo odczuwalną. Jej objawy utrudniają życie i często wymagają interwencji lekarzy oraz hospitalizacji. Teraz mężczyzna czeka na poprawę swojego stanu zdrowia i dziękuje także społeczności związanej z kościołem za wsparcie. Cały film możecie zobaczyć TUTAJ.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koronawirus może wrócić w przyszłym roku? Wirusolog tłumaczy
  2. Kuriozalna wypowiedź mistrzyni olimpijskiej. Epidemia to "kara od Boga za obrażanie Rosji"
  3. TVN przekazał radosne informacje, już nie tylko pacjent 0. Coraz więcej Polaków wyleczonych z koronawirusa
  4. Niewyobrażalna tragedia wstrząsnęła woj. mazowieckim. Nie żyje 3,5 letni chłopiec, mama zabrała go na spacer
  5. Naukowcy odkryli nowy sposób rozpowszechniania koronawirusa. Nie tylko kaszel i kichanie
  6. Bezdomny poprosił w restauracji o resztki jedzenia. Gości zamurowało słysząc odpowiedź kierownika

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News