Jak mógł to zrobić własnemu synkowi?! Kamera monitoringu nagrała, jak ojciec postąpił z 3-letnim dzieckiem

Jak mógł to zrobić własnemu synkowi?! Kamera monitoringu nagrała, jak ojciec postąpił z 3-letnim dzieckiem Źródło: DailyMail

Tata zrobił 3-latkowi okropną rzecz. Wszystko zarejestrowała kamera monitoringu, zainstalowana na pobliskim budynku. Mężczyzna tłumaczył, że nie miał wyjścia.

Tata zachował się wobec swojego dziecka wyjątkowo okrutnie. Wszystko nagrała kamera monitoringu, znajdująca się na pobliskim budynku. 53-letni Chińczyk trafił w ręce lokalnej policji i odpowie za swoje czyny. Tłumaczył funkcjonariuszom, że został do tego zmuszony i nie miał innego wyjścia.

Tata nie poradził sobie z opieką nad 3-latkiem

Nagranie z kamery monitoringu ujawniło, jak okrutnie potraktował swojego syna pewien 53-leni Chińczyk. Na nagraniu z miejscowości Laixi widać, jak mężczyzna w białym kasku niesie w ręce dużą, ciemną torbę. Po jego ruchach można rozpoznać, że nie jest ona lekka. W pewnym momencie stawia pakunek na szczycie niewysokich schodów, znajdujących się tuż koło chodnika i pospiesznie oddala się z miejsca zdarzenia w nieznanym kierunku. Dopiero w tym momencie nagranie z kamery staje się naprawdę interesujące, torba bowiem ewidentnie się rusza, a po jakimś czasie wydostaje się z niej oszołomione dziecko.

Płaczący 3-latek zwrócił uwagę przypadkowych przechodniów. Kiedy zorientowali się, że dziecko jest zupełnie samo, od razu powiadomili służby bezpieczeństwa. Chłopiec trafił do sierocińca, a jego ojciec został odnaleziony przez policję i aresztowany. Kluczowym dowodem w sprawie jest własnie nagranie z kamery, która zarejestrowała całe wydarzenie.

Tata zapakował 3-letniego syna do dużej torby i zostawił przy chodniku

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Śledczy ustalili, że 53-latek zapakował swojego syna do torby, którą przypadkowa osoba zostawiła w jednej z lokalnych restauracji. Mężczyzna przyznał się do winy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. Zatrważające informacje z polskiego miasta. Autobus pełen pasażerów stanął w płomieniach, zdjęcia budzą grozę

Tłumaczył funkcjonariuszom, że nie miał innego wyjścia i musiał porzucić własne dziecko. Wyznał, że opuściła go partnerka i matka chłopca. Z tego powodu postanowił go zostawić. W środku torby zamieścił również list, zawierający tę samą informację o przyczynach porzucenia malucha. To nie jedyny przypadek porzucenia potomstwa w Chinach. Szacuje się, że rocznie opuszczonych przez rodziców zostaje tam nawet do 100 tysięcy dzieci.

Przepraszamy, materiał wideo jest obecnie niedostępny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skomentowały zwycięstwo Gabor i wybuchła nieoczekiwana awantura. Według wielu skompromitowały Polskę na Eurowizji dla dorosłych
  2. W sieci pojawiło się wyjątkowe zdjęcie Grażyny Torbickiej. Uwagę wszystkich zwrócił jej brzuszek, fani są zachwyceni
  3. Mężczyzna włamał się do domu 82-latki. Załatwiła go tak, że w ciężkim stanie trafił do szpitala
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć 
  5. Biedronka szykuje we wtorek prawdziwy hit. Zakupy zrobisz o 23% TANIEJ

źródło: Radio Zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News