Tata odwiedził 14-letniego syna z siekierą i kanistrem benzyny. Wpadł w szał, atakował wszystko i wszystkich

Tata odwiedził 14-letniego syna z siekierą i kanistrem benzyny. Wpadł w szał, atakował wszystko i wszystkich

Tata przyszedł na umówione umówione spotkanie ze swoim 14-letnim synem. Do domu byłych teściów przyszedł z siekierą i kanistrem benzyny.

Tata, przychodząc do domu swojej byłej partnerki na spotkanie ze swoim dzieckiem powinien przynieść ze sobą prezent lub chociażby mały upominek, ale na pewno nie siekierę. Niestety właśnie do takiej sytuacji doszło w sobotę około godziny 14:50 pod jednym z domów jednorodzinnych w Jastrzębiu-Zdroju.

Kiedy mężczyzna pojawił się pod budynkiem, rozpoczął prawdziwą masakrę, niszcząc wszystko dookoła siebie. Zaczął od drzwi wejściowych do domu swoich byłych teściów, a skończył na autach, które stały na podjeździe. Wpadł w tak wielki szał, że nawet nie patrzył, co robi, ani co atakuje.

Tata 14-latka wpadł w prawdziwy szał

Nie wiadomo dokładnie dlaczego mężczyzna zaczął swoją niszczycielską eskapadę. Wedle zeznań, już przed drzwiami domu swoich byłych teściów pojawił się dzierżąc w ręce siekierę, którą zaczął wbijać w drzwi wejściowe budynku oraz wybijać okna.

Domownicy byli przerażeni, ponieważ nie wiedzieli, czego mogą spodziewać się po ojcu 14-latka, który wpadł w prawdziwy szał. Kiedy skończył niszczyć dom, wziął się za stojące na podjeździe auta. Wybił przednie szyby w dwóch zaparkowanych Fiatach panda, ale to nie był koniec.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wrócił do swojego samochodu i wyjął z niego kanister z benzyną, którą oblał kolejne auto, a następnie podpalił. Przerażeni domownicy wymknęli się z domu tylnymi drzwiami i schronili się u sąsiadów, skąd mogli jedynie obserwować niszczycielskie dzieło 37-latka. Kiedy pojawiła się policja wraz ze strażą pożarną, mężczyzna schował się w zaroślach, wciąż trzymając w rękach siekierę.

 - Natychmiast po zgłoszeniu udaliśmy się na miejsce. Mercedes płonął. Funkcjonariusze próbowali gasić go gaśnicami samochodowymi. Razem z sąsiadami wężem ogrodowym oblewali posesję, by ogień nie rozprzestrzenił się na budynek. Sprawca w tym czasie ukrywał się w zaroślach trzymając w reku siekierę. Na polecenie funkcjonariuszy odłożył ją, nie stawiał oporu. Został obezwładniony i zakuty w kajdanki - mówił starszy sierżant Bartosz Frątczak z KMP w Jastrzębiu Zdroju.

Dzisiaj grzeje: 1. W dniu ślubu ujawniła swoją tajemnicę. Rodzinie i wszystkim gościom popłynęły łzy z oczu
2. Nie 500 plus, a 600 plus i 400 plus. Jest nowy pomysł na program

37-latek w chwili napadu szaleńczego gniewu był trzeźwy, ale nie sprawdzono jego krwi pod kątem substancji psychoaktywnych. Po zatrzymaniu trafił do policyjnego aresztu, w którym oczekuje na nadchodzące spotkanie z prokuratorem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piotr Woźniak-Starak najpiękniej opowiadał o miłości do żony. Jego słowa w obliczu tragedii rozrywają serce dwa razy mocniej
  2. Tragedia na weselu. Nie żyje pan młody. Został zamordowany, reszta osób w szpitalu
  3. Ujawniono największe sekrety Tadeusza Rydzyka! Duchownemu pali się grunt pod nogami
  4. Pilne informacje TVP. Samolot zderzył się z helikopterem, 5 osób nie żyje, tragedia za granicą
  5. TVN: Pod dziećmi w parku zapadła się ziemia. Znalazły się wśród trumien

źródło: Fakt

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu