Nagranie z ukrytej kamery pokazało, co tata robi z 4-letnią córką. Mama zobaczyła nagranie i zaniemówiła

Nagranie z ukrytej kamery pokazało, co tata robi z 4-letnią córką. Mama zobaczyła nagranie i zaniemówiła Źródło: youtube Caters Clips

Tata i 4-letnia córka byli sami w pokoju. Nieświadomy niczego ojciec zrobił coś niespodziewanego. Mama, która zobaczyła wszystko na nagraniu, nie mogła uwierzyć w czyny swojego męża.

Tata został sam w jednym pokoju ze swoją 4-letnią córką. Nikt nie spodziewał się, że mężczyzna dopuści się takich czynów. Internauci, którzy widzą nagranie z sypialni dziewczynki, nie mogą uwierzyć w tę sytuację. 

Tata został sam z córką. Niczego nieświadoma mama leżała w pokoju obok

Natalie i Bryan Williams wspólnie wychowują 4-letnią córę. Para stara się, by obydwoje rodzice spędzali z córką jak najwięcej czasu. Wieczornym rytuałem stało się dla nich czytanie małej przed snem. Każdej nocy mama i tata wymieniają się tym zadaniem, a córka może spędzić więcej czasu z jednym z rodziców. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chwile przed snem są niezwykle ważne zarówno dla dziecka, jak i dla jego rodziców. To właśnie podczas jednej z takich nocy doszło do niespotykanego wcześniej zdarzenia, które na kamerze oglądała mama. Był to wieczór, kiedy jej mąż Brayan czytał małej przed snem, a ona spokojnie leżała w łóżku. Jednak w końcu tata dziewczynki przestał jej czytać, a w pokoju nastała cisza. Zaniepokojona kobieta spojrzała na kamerę i natychmiast zalała się łzami. 

Tata zaskoczył swoim zachowaniem. Mama przecierała oczy ze zdziwienia 

Okazało się, że tata, leżąc w łóżku ze swoją córką, nie mógł się z niego po cichu wydostać. Czytając do snu dziewczynce, znalazł się w takiej pozycji, że jeśli zmieniłby ułożenie ciała, na pewno sprawiłby, że córka wybudziłaby się ze snu. Zaczął więc w niebywały sposób wyczołgiwać się z łóżka, a jego gimnastyka rozbawiła do łez Natalie, która nie mogła nie podzielić się tym nagraniem z internautami. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Jest prognoza liczby zakażeń dla Polski. Podano możliwą datę zahamowania epidemii

2. Lekarze dostaną wytyczne, których zakażonych nie ratować. Druzgocące doniesienia z zagranicznego kraju

Nagranie 4-latki i jej wspaniałego taty cieszy się w sieci ogromną popularnością. W komentarzach pojawia się wiele pozytywnych komentarzy, które podkreślają, jak doceniają starania Brayana, by nie obudzić dziecka

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ponad 30 nowych przypadków koronawirusa. Ilość ofiar śmiertelnych również rośnie
  2. Wiemy, dokąd trafi milion euro od Lewandowskich. Para zamknęła usta krytykom
  3. Dziecko nie zaśnie bez pomocy dwóch ogromnych husky. Nagranie zwala z nóg, internauci oglądają je na okrągło
  4. Matka Teresa miała proroctwo dla Szumowskiego i jego żony. Tuż po wygłoszeniu jego słów umarła
  5. Była żona Wiśniewskiego przeżyła prawdziwy dramat. Teraz wyjawiła, co dzieje się z jej synem
  6. Liść laurowy jest nie tylko jedną z najzdrowszych przypraw świata. Ma też inne super działanie

źródło: dailymail

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News