Uwielbiana wokalistka w rozpaczy, jej tata miał poważny wypadek. Przebywa w szpitalu

Uwielbiana wokalistka w rozpaczy, jej tata miał poważny wypadek. Przebywa w szpitalu Źródło: pixabay

Tata popularnej i uwielbianej piosenkarki miał poważny wypadek i trafił do szpitala. Gwiazda muzyki i idolka wielu ludzi jest zrozpaczona tą sytuacją. Przerwała milczenie i zamieściła wpis w mediach społecznościowych.

Tata uwielbianej gwiazdy muzyki po ciężkim wypadku trafił do szpitala. Nic nie zapowiadało dramatu, jaki miał nadejść. Piosenkarka przeżywa niezwykle trudne chwile w obliczu tej rodzinnej tragedii.

Tata, któremu zawdzięczała wszystko

Tata wielokrotnie wspierał swoją córkę w dążeniu do sukcesu. Piosenkarka wielokrotnie podczas wywiadów podkreślała, że właśnie dzięki temu mężczyźnie udało jej się zostać gwiazdą. Ta tragedia kompletnie ją zdruzgotała. Ukochany przez nią tata miał groźny wypadek, po którym trafił do szpitala.

Meghan Trainor bez wątpienia jest wielką gwiazdą. Tata bardzo pomógł jej w osiągnięciu sukcesu, który osiągnęła dzięki ciężkiej pracy. Wokalistka już jako nastolatka brała udział w festiwalach muzycznych. Prezentowane na nich autorskie piosenki Meghan Trainor spotykały się z ciepłym odbiorem. Dzięki temu często docierała do finałów różnych konkursów. Na jednym z tego typu wydarzeń została dostrzeżona przez producenta muzycznego. W początkowej fazie kariery pisała utwory dla innych. 

W 2014 roku wydała swój pierwszy singiel pod tytułem "All About That Bass". Dzięki niemu jej kariera wystrzeliła. Utwór zajął pierwsze miejsce w "Billboardzie" i utrzymywał się tam przez 12 tygodni. Kompozycja zawędrowała też na szczyty list przebojów z całego świata. Od tego momentu jej kariera była pasmem sukcesów. Sama Meghan Trainor podkreślała, że bez pomocy ojca nie udałoby jej się tego osiągnąć. Niestety wypadek, jakiemu uległ jej tata, zdruzgotał artystkę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tragiczny wypadek

Do całego incydentu doszło w Los Angeles. Tata wokalistki został potrącony na przejściu dla pieszych. Jakby tego było mało, sprawca tragicznego wypadku uciekł z miejsca zdarzenia. Najwidoczniej nie poczuwał się do odpowiedzialności do udzielenia pomocy osobie, którą skrzywdził.

Ranny mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Obrażenia, jakie odniósł ojciec gwiazdy, nie są znane. Media donoszą, że jego stan jest stabilny. Należy jednak pamiętać, że wypadki tego typu są niezwykle niebezpieczne. Nie da się ukryć, że człowiek nie ma szans na wyjście bez szwanku przy zderzeniu z rozpędzonym autem. Wokalistka umieściła w sieci post na ten temat.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy dostają oficjalne SMS-y z ostrzeżeniem. Sytuacja pogarsza się z każdą godziną
2. Pamiętacie piękną Mariolkę z „Czterdziestolatka”? Wiemy, jak potoczyły się jej losy po serialu

Oby cała sprawa zakończyła się szczęśliwie dla taty jurorki brytyjskiej edycji The Voice. Gwiazda całą sprawę podsumowała w poście zamieszczonym na portalu społecznościowym. Jej słowa mogą wzruszyć.

Najważniejsze newsy dnia:

  1. Ciężarnej dwukrotnie odmówiono przyjęcia do szpitala. Kiedy dziecko przyszło na świat było już za późno
  2. Stefan Kraft oszukiwał w trakcie konkursu Pucharu Świata? Media publikują kontrowersyjne nagranie (WIDEO)
  3. Bliscy poprosili Anetę, by została chrzestną. Odmówiła, powód sprawia, że ręce opadają
  4. Koniec z długotrwałym szorowaniem piekarnika. Prosty trik sprawi, że będzie czyścił się sam, gdy Ty będziesz odpoczywać
  5. Odebrała synka ze żłobka i natychmiast zabrała go do szpitala. Prześwietlenie głowy ujawniło porażającą prawdę
  6. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty

Źródło: WP Gwiazdy

 

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News