Rodzina pogrzebała psa po okropnym wypadku. Nad ranem wszyscy usłyszeli drapanie do drzwi

Rodzina pogrzebała psa po okropnym wypadku. Nad ranem wszyscy usłyszeli drapanie do drzwi Źródło: Pixabay

Tata musiał szybko pochować ukochanego psa, aby dzieci nie zobaczyły, co mu się stało. Gdy rano otworzył drzwi, nie mógł uwierzyć własnym oczom. Ukochany pupil czekał na rodzinę pod drzwiami. Kochał za mocno, żeby zostawić.

Tata miał przed sobą niełatwe zadanie. W październiku 1990 roku ukochany pies rodziny został potrącony przez samochód. Viola i Glenn nie mogli się tego spodziewać. Viola stała na podjeździe, a Glenn a w ogrodzie, gdy usłyszeli pisk opon. Oboje rozejrzeli się dookoła. Ich pies - niewielki kundel Mugsy - gdzieś zniknął. Oboje zaczęli podejrzewać, że mogło stać się najgorsze i przestraszeni ruszyli w stronę ulicy.

To tam zobaczyli ukochanego pupila. Mugsy leżał na ziemi w kałuży krwi. Powoli czołgał się w stronę chodnika, a potem przestał. Nie oddychał, a gdy Glenn podszedł bliżej, nie był w stanie wyczuć pulsu. 

Tata postanowił pogrzebać psa, zanim zobaczą go dzieci

Nie udało im się uratować życia Mugsy'ego. Serce psa przestało bić. Glenn kazał dzieciom wrócić do środka. Nie chciał, żeby oglądały zwłoki czworonożnego ulubieńca. Sam zakasał rękawy, wziął łopatę i poszedł do ogrodu. Nie miał czasu zastanawiać się nad tym, co powinien zrobić. Zaczął kopać. W końcu udało mu się wykopać odpowiednio głęboki rów, w którym złożył Mugsy'ego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Byłem wstrząśnięty, szybko go pochowałem, nie mówiąc nic dzieciom. Nie miałem serca zrobić tego przed siódmą wieczorem. Mugsy nie żył - opowiadał Glenn w Oprah Winfrey Show.

Dopiero, gdy jego żona wróciła wieczorem do domu, małżeństwo wyjaśniło dzieciom całe zdarzenie. Rodzina zebrała się w ogrodzie i urządziła zwierzakowi małą, wzruszającą ceremonię pożegnalną. Ich córka odczytała wiersz, który wycisnął im wszystkim łzy z oczu.

Nietrudno więc sobie wyobrazić jak wielkie było ich zaskoczenie, gdy następnego dnia obudziło ich drapanie do drzwi.

- Obudziłem się i usłyszałem, że coś drapie w drzwi. Wstałem i otworzyłem drzwi - opowiadał Glenn w telewizji. Na zewnątrz czekał na niego ukochany Mugsy. Początkowo myślał, że to musi być jakiś wyjątkowo podobny do zmarłego zwierzaka pies, ale wizyta u weterynarza rozwiała wszelkie wątpliwości.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje kultowy aktor. Zmarł nagle, miał tylko 50 lat
2. Prawdziwe problemy synowej Zenka Martyniuka dopiero się zaczynają. Daniel udowadnia, na co go stać

- Weterynarz powiedział, że prawdopodobnie odkopał się po sześciu godzinach. Bicie jego serca i oddech były tak słabe, że nie dało się stwierdzić, że był żywy. Nie dawał żadnych oznak życia - powiedział Glenn. W ogrodzie znalazł też rozkopany grób.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl wycofuje popularny produkt. Jego składnik WYWOŁUJE WYMIOTY
  2. OBRZYDLIWE znalezisko w karkówce. Prawda wywołuje mdłości
  3. NAGIE zdjęcia gwiazdy Polsatu! To będzie prawdziwy skandal [ZDJĘCIA]
  4. Goście na ich ślubie nie byli na to gotowi. Gdy panna młoda weszła do kościoła, ich oczom ukazał się niespodziewany widok
  5. 45-letni mężczyzna rzucił się pod pociąg. Na rękach trzymał 5-letnią córkę
  6. Już niedługo blisko milion emerytów i rencistów dostanie duże, dodatkowe pieniądze. Wiadomo komu i ile się należy

źródło: funzoo

Następny artykuł