Co znaleziono w domu Pawła Ż.? To kluczowy dowód ws. Dawidka

Co znaleziono w domu Pawła Ż.? To kluczowy dowód ws. Dawidka Źródło: .

Tata Dawidka najprawdopodobniej był ostatnią osobą, która miała kontakt z chłopcem. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie on pozbawił życia 5-latka. Prokuratura stara się obecnie ustalić, jak do tego doszło. Kluczowe w tej sprawie mogą być znaleziska, jakich dokonali funkcjonariusze w domu Pawła Ż.

Tata poszukiwanego 5-letniego Dawida popełnił samobójstwo w dniu zaginięcia chłopca. Wszystko wskazuje na to, że wcześniej dopuścił się potwornej zbrodni i pozbawił życia własnego syna. Prokuratura bada właśnie znaleziska z domu Pawła Ż., które pomogą jeszcze dokładniej nakreślić co wydarzyło się tego tragicznego dnia i jaka była motywacja mężczyzny.

Tata Dawidka najprawdopodobniej zabił syna

Tata Dawidka i jego przeszłość był tematem bardzo długiej dyskusji, mającej na celu ustalenie, co kierowało mężczyzną, gdy podejmował tak drastyczne i desperackie działania. W sobotę policja odnalazła ciało chłopca w zaroślach obok stawu między Grodziskiem Mazowieckim a Warszawą.

Teraz prokuratura formalnie wszczęła śledztwo dotyczące zabójstwa 5-letniego Dawida Żukowskiego. Dzisiaj ma się odbyć sekcja zwłok chłopca. Policja zajmuje się natomiast zbadaniem tego, co znalazła w domu Pawła Ż. Może się okazać, że będzie to kluczowy dowód w tej sprawie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kluczowy dowód może być w domu Pawła Ż.

Po odnalezieniu ciała dziecka główną zagadką jest to, jak chłopiec został zabity. Odpowiedzi na to pytanie ma udzielić planowana na dzisiaj sekcja zwłok. Zlecone zostały również badania toksykologiczne, w związku z przypuszczeniem, że ojciec mógł odurzyć Dawidka. 

Zanim znaleziono ciało chłopca, policja przeanalizowała sytuację Pawła Ż. pod kątem relacji z żoną, charakteru i zeznań świadków. Udało się ustalić, że mężczyzna był skonfliktowany z matką dziecka, a para nie mieszkała razem. Na jaw wyszło również to, że mężczyzna został oskarżony o stosowanie przemocy wobec swojej małżonki. To wszystko jest bardzo ważne w kontekście dochodzenia do motywu działania mężczyzny. 

Równie istotne mogą być znaleziska z domu ojca Dawidka. Policja zabrała stamtąd nośniki elektroniczne. To co się na nich znajduje może okazać się kluczowym dowodem w tej sprawie i pomóc ustalić, co tak naprawdę kierowało mężczyzną. Do tej pory motywacja taty Dawidka była tematem spekulacji i domysłów. Śledczy liczą na to, że po odczycie danych z nośników elektronicznych uda się wreszcie dostrzec pełny obraz tej tragicznej historii. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Agata Duda otworzyła usta i wszyscy zdębieli. Tysiące Polaków było zażenowanych jej słowami. Nie uwierzycie, co powiedziała
  2. Partner izolował Annę Przybylską od rodziny! Po latach CAŁA prawda o toksycznym związku aktorki wyszła na jaw
  3. Niemal nikt o tym nie wie. Anna Przybylska została pochowana z kimś jeszcze
  4. To lepsze niż hybryda! Dzięki tej metodzie będziesz mieć dokładnie takie paznokcie, o jakich zawsze marzyłaś
  5. Zachłanność Maryli Rodowicz przekroczyła wszelkie granice, zażądała krocie. Reakcja TVP jej się nie spodoba
  6. Przyjaciel Pawła Ż. szukał Dawidka na własną rękę. Nagrał moment odnalezienia ciała, wszystko widać, nagle zrobiło mu się słabo
  7. Niewiarygodne. Jeden szczegół zadecydował, że dopiero teraz znaleziono ciało Dawidka

Źródło: RMF24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News