Tata usłyszał rozpaczliwy krzyk syna. Gdy wybiegł na podwórko, wielki wąż ciągnął chłopca za nogę w stronę lasu, nie zostało mu wiele czasu

Tata usłyszał rozpaczliwy krzyk syna. Gdy wybiegł na podwórko, wielki wąż ciągnął chłopca za nogę w stronę lasu, nie zostało mu wiele czasu Źródło: Facebook

Tata 4-letniego chłopca właśnie organizował imprezę z okazji wprowadzenia się do nowego domu. W trakcie zabawy usłyszał jak jego dziecko przeraźliwie krzyczy, więc od razu rzucił się na ratunek.

Tata w życiu nie spodziewałby się, że zastanie taki widok. Słysząc krzyk dziecka dobiegający z basenu, wiele nie myśląc, zerwał się na równe nogi. Okazało się, że gigantyczny pyton ciągnie jego syna za nogę. Wiedział, że musi działać szybko.

Tata słysząc krzyk dziecka, rzucił się mu do pomocy

Ten incydent wydarzył się w stanie Queensland w Australii, w nadmorskiej miejscowości Airlie Beach. Ojciec po przybiegnięciu na miejsce, w którym usłyszał krzyk dziecka, zastał przerażający widok. 4-latek trzymał się kurczowo skrzynki pocztowej, gdy ogromny, 4,5-metrowy pyton wbijając się w jego udo, próbował go pociągnąć do siebie.

Ojciec nie czekał ani chwili dłużej: działając instynktownie, uderzył pięścią węża w głowę. Z początku zdezorientowany gad puścił uścisk, ale chwilę później znowu złapał 4-latka za nogę. Ojciec złapał więc zwierzę za szczęki i otworzył je rękoma, rozluźniając uścisk na nodze chłopca. To wystarczyło, żeby chłopiec uciekł, a mężczyzna dobił wyjątkowo agresywne zwierzę młotem.

Po pokonaniu gigantycznego węża, dziecko trafiło do szpitala

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna po ubiciu węża wrócił do syna i opatrzył jego ranę. Następnie zabrał go do auta i odwiózł do szpitala. Na miejscu lekarze obejrzeli ranę i podjęli decyzję o operowaniu chłopca. Ostatecznie dziecku nic się nie stało.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda. Zginął w wypadku, miał zaledwie 27 lat
2. Doniesienia są tragiczne. Czesław Szczęsny nie żyje

Tata 4-latka przyznał, że to jeden z największych węży, jakie w życiu widział, a w Australii przecież nietrudno o spotkanie sporych gadów. Mimo to mężczyzna nie spodziewał się, że tak wielki wąż odważy się zaatakować człowieka na terenie miejskim. Do ataku doszło pięć dni po przeprowadzce.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Poszukiwana osoba, która wyrzuciła ciężarną suczkę z samochodu. "Zaczęły się świąteczne porządki"
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Porażające doniesienia z polskiej miejscowości. Babcia miała zmuszać wnuczki do najgorszych rzeczy, grozi jej 12 lat więzienia
  4. Cały rok jadł tylko ziemniaki. Niebywałe, co stało się z jego organizmem
  5. Asia z "Chłopaków do wzięcia" straciła dziecko. Ujawniła też poniżające kulisy programu

Źródło: News Australia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News