Dziecko pomagało pochować zamordowanego tatę. Nagle powiedziało jedno słowo, które ścięło z nóg wszystkich żałobników

Dziecko pomagało pochować zamordowanego tatę. Nagle powiedziało jedno słowo, które ścięło z nóg wszystkich żałobników Źródło: .

Tata półtorarocznego syna został zamordowany przy pomocy noża przez złodzieja, który chciał go okraść. W trakcie pogrzebu mężczyzny doszło do czegoś wyjątkowo przykrego. Jego synek zaczął wykrzykiwać słowo, które złamało serce praktycznie wszystkim uczestnikom uroczystości.

Tata małego dziecka zginął w wyjątkowo smutnych okolicznościach. Lewis Bagshaw, zaledwie 21-letni ojciec, starł się ze złodziejem, który ugodził go nożem. Mężczyzna się wykrwawił i to zdarzenie zakończyło niestety jego życie. W trakcie pogrzebu mieszkańca Sheffield doszło do czegoś wyjątkowo przykrego. Jego półtoraroczny synek zaczął wykrzykiwać słowa, które złamały wszystkim serce.

Tata zginął ugodzony nożem

Mały Carter Bangshaw pomagał pochować zmarłego tatusia. W trakcie ceremonii pogrzebowej był ubrany w koszulkę z wizerunkiem zamordowanego ojca, ze względu na wiek nie wiedział jednak, co się dokładnie dzieje. W trakcie pożegnania mężczyzny doszło do projekcji filmów ze zdjęciami 21-latka, na co chłopczyk żywo zareagował.

- Tatusiu, tatusiu - zaczęło krzyczeć dziecko.

Reakcja chłopca wstrząsnęła wszystkich obecnych na ceremonii. Żałobnicy wprost nie mogli pohamować łez, gdy widzieli dziecko nawołujące ojca.

- Od chwili narodzin Cartera, Lewis całkowicie oszalał na jego punkcie. Był wspaniałym ojcem i bardzo oddany swojej rodzinie - mówi przyjaciel zmarłego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zabójstwa nożem plagą w Wielkiej Brytanii

Przypadek rodziny Bangshaw nie jest odosobniony. Wielka Brytania zmaga się z plagą morderstw dokonywanych za pomocą noża. Według statystyk policyjnych, z roku na rok coraz więcej osób żegna się w ten sposób z życiem, a Wyspy Brytyjskie jeszcze nigdy nie były tak niebezpieczne.

Rodzina zmarłego ma nadzieję, że przypadek zamordowania 21-latka i reakcji jego dziecka sprawi, że nożownicy pomyślą, że zabijając człowieka, robią także wielką krzywdę jego rodzinie.

Dzisiaj grzeje: 1. Udawali śmierć własnego dziecka, by wzbudzić współczucie. Zapomnieli o jednym ważnym szczególe

2. Ślad po niej zaginął po wybuchu wielkiej afery. Są doniesienia o Jolancie Pieńkowskiej

- Mam nadzieję, że ta historia powstrzyma choć jedną osobę przed sięgnięciem po nóż lub pistolet - mówi mama dziecka i partnerka zamordowanego, Olivia Keeley.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna German przeżyła prawdziwy dramat. Przez długi czas żyła w "niewoli": "Widziałam tylko ścianę i drzewo"
  2. Sałatka zrobiona według tej receptury znika ze stołu w kilka chwil. Połączenie niepozornych składników daje wyśmienity efekt
  3. 2-letni chłopiec zaginął. Po kilku latach poszukiwań w końcu spojrzeli za kredens i odkryli porażającą prawdę
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. TRAGICZNE wieści dla kierowców. Fiskus zabierze wielką część wypłaty z polisy

źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News