Tata odbierał 6-latkę ze szkoły i zauważył dziwną plamę w okolicach jej krocza. Jego reakcja była natychmiastowa

Tata odbierał 6-latkę ze szkoły i zauważył dziwną plamę w okolicach jej krocza. Jego reakcja była natychmiastowa Źródło: Facebook

Tata przyjechał po swoją córkę, aby odebrać ją ze szkoły. Gdy zobaczył swoją pociechę, dostrzegł coś, co bardzo go zaskoczyło. 6-latka miała dziwną plamę w okolicach krocza.

Tata 6-latki bardzo dbał o swoją córkę, a w szczególności o jej komfort. Zawsze dbał, aby dziewczynka nie czuła się źle lub niezręcznie. Dlatego gdy zobaczył plamę w okolicach jej krocza, błyskawicznie zareagował.

Tata zareagował na wpadkę córki

Gdy pewnego dnia Ben, ojciec Valerie, odbierał córkę ze szkoły, dowiedział się, że dziewczynka popuściła i miała wielką, mokrą plamę na kroczu. Mężczyzna od razu wpadł na wyjątkowo nietypowy pomysł.

- Szczerze mówiąc wiedziałem, że moja córeczka była zmartwiona i zawstydzona tym, co ją spotkało, ale pomyślałem, że jak ją rozśmieszę, to wszystko będzie dobrze - opowiadał Ben.

Po tym, jak zobaczył zmartwioną córkę, mężczyzna wsiadł do auta i oblał sobie spodnie wodą. Następnie ruszył do biura dyrektora, gdzie czekała na niego Valerie. Podszedł do niej i szeptem poprosił o pożyczenie plecaka, bo miał mały wypadek. Wtedy 6-latka zobaczyła, że jej tata również ma mokre spodnie. Dziewczynkę niezwykle to rozbawiło, dzięki czemu poczuła się znacznie pewniej. 

To nie pierwszy raz, kiedy tata poświęcał się dla dzieci

Ben nie spodziewał się, że jego reakcja na pechowy przypadek córki stanie się hitem internetu, ale wszyscy byli tak zachwyceni jego pomysłowością i poświęceniem, że od razu okrzyknęli go "ojcem roku". Okazało się przy tym, że to nie jedyna kreatywna rzecz, dzięki której rozweselił swoje dzieci.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka zmarła na scenie w trakcie odgrywania roli. Widzowie myśleli, że to część przedstawienia
2. Pozwalała setkom mężczyzn wykorzystywać niepełnosprawną 14-letnią córkę. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Kilka lat przed tym wydarzeniem jego druga córka miała wypadek: przewróciła się na łyżwach i podbiła sobie oko. Mężczyzna wziął więc marker i również namalował sobie siniaka. Chodził tak do czasu, aż siniak jego córki całkowicie zniknął.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 370 tys. osób zapłaci więcej dla ZUS. Ty też możesz stracić
  2. Ubrał ciało swojej zmarłej dziewczyny w białą suknię. Potem poślubił ją na oczach gości, było niezręcznie
  3. Mężczyzna wepchnął małpę w ZOO do wody. Zemściła się tak, że aż oczy bolą od patrzenia, drastyczne nagranie
  4. Miał zostać jej mężem, w końcu usłyszał najczulsze "tak". Kilka godzin później już nie żyli
  5. Przed policjantami stanął 8-letni chłopiec. Powiedział kilka słów, po których okazało się, że jest gorzej niż myśleli

Źródło: Popularne

Następny artykuł