Troje dzieci zniknęło bez śladu. Dopiero po latach ojciec odkrył straszną prawdę o ich losie

Troje dzieci zniknęło bez śladu. Dopiero po latach ojciec odkrył straszną prawdę o ich losie Źródło: Unsplash/Ben White

Tata stracił trójkę ukochanych dzieci z oczu dosłownie na chwilę. Kiedy wrócił, już ich nie było. Dopiero dwa lata później dowiedział się, co przez ten czas działo się z jego pociechami. Nie było łatwo ich odnaleźć - policja musiała znacząco poszerzyć teren, na którym prowadzono poszukiwania.

Tata nie mógł pogodzić się z ogromną tragedią, która go spotkała. To był dzień jak co dzień, a on spuścił trójkę swoich pociech z oka zaledwie na minutę. Gdy wrócił, już ich nie było. Przez dwa lata każdego dnia zastanawiał się, co się z nimi dzieje i czy gdyby poświęcał im więcej uwagi, nie doszłoby do tragedii. Dopiero teraz na jaw wyszła prawda o tym, co je spotkało.

Tata nie wiedział, że dzieci porwała ich matka

Mężczyzna nie mógł być pewien, czy za zniknięciem dzieci stała ich matka. Ciężko było mu sobie wyobrazić, że kobieta, którą niegdyś darzył uczuciem, byłaby w stanie tak strasznie go oszukać i odebrać mu szczęście. 

Dzieci mężczyzny - dziewięcioletni Daniel, sześcioletni David i trzyletnia Olivera - zostały w końcu odnalezione w domu w Arlington w stanie Teksas. Jak się okazało, za ich uprowadzenie odpowiedzialna była ich biologiczna matka. Kobieta nie potrafiła zaakceptować tego, że to mężczyzna otrzymał prawa do opieki nad pociechami i wzięła sprawy we własne ręce. Przez całe dwa lata przemieszczała się z miejsca na miejsce, świadoma tego, że dzieci będą poszukiwane przez policję.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przez dość długi czas śledczy zakładali, że kobieta zmierzała w stronę Kalifornii i dzięki temu udało jej się ich zmylić. Teraz przed sądem odpowie za swoje czyny. Już nigdy nie będzie mogła opiekować się własnymi dziećmi.

Ojciec nie posiadał się ze szczęścia

Tata boleje nad tym, że ominęły go dwa lata z życia jego pociech, ale już wkrótce będzie mógł znowu cieszyć się ich towarzystwem. Dzieci są pod opieką służb socjalnych do czasu, aż zgłosi się po nie ich prawowity opiekun. 

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska nie chorowała jedynie na raka. Po latach na jaw wyszły PRZERAŻAJĄCE szczegóły
2. Po koncercie Martyniuka znaleźli zwłoki polityka PiS. Tragiczną śmierć nagrała kamera monitoringu

Na chwilę obecną matka dzieci czeka na ekstradycję do stanu Missouri, gdzie czeka ją długa sprawa w sądzie. Jest duża szansa na to, że najbliższy czas spędzi za kratami. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowy rząd PiS: podajemy NAZWISKA. Jedni zostaną, drudzy pójdą w odstawkę
  2. Uwielbiana aktorka ciężko choruje. „Zaczęłam przygotowywać się do śmierci”
  3. Gigantyczna strata wybitnego Polaka. Twórca polskich banknotów nie żyje
  4. Pies bawił się na tyłach ogrodu, 2 miesiące później umierał w męczarniach. Wszystko przez niepozorną roślinę, lekarze błagają właścicieli o ostrożność
  5. 40-latek poszedł na grzyby do lasu. Po tygodniu jego rodzina dokonała fatalnego odkrycia, ich życie już nigdy nie będzie takie samo

źródło: popularne

Następny artykuł