Tata zrobił córeczce pozornie zwykłe zdjęcie z wakacji. Dopiero w domu zauważył szczegół, który zmroził go do głębi

Tata zrobił córeczce pozornie zwykłe zdjęcie z wakacji. Dopiero w domu zauważył szczegół, który zmroził go do głębi Źródło: Happy Read

Tata wraz z żoną i córką wybrał się na upragnione wakacje, na których atrakcją numer jeden miało być żeglowanie po okolicznych wodach. Oczywiście nie obyło się bez dziesiątek zdjęć wykonanych na pamiątkę. Mężczyzna dopiero potem zorientował się, co znajdowało się za plecami córki.

Tata nie sądził, że zwykłe zdjęcie wywoła tak ogromne poruszenie. Bieg wydarzeń był błyskawiczny, fotografia została udostępniona tysiące razy.

Za plecami dziewczynki internauci dostrzegli dziwny kształt

3-letnia Lily była wyczekiwanym dzieckiem Katy i Boba. Urodziła się niespodziewanie w 32. tygodniu ciąży. Miała problemy z oddychaniem, a jej narządy wewnętrzne potrzebowały jeszcze czasu na wzmocnienie. W końcu po 6 tygodniach Lily mogła wrócić do domu wraz z rodzicami. Zanim Katy zaszła w ciążę, regularnie żeglowała z mężem, ale z powodu stanu zdrowia i obserwacji swojej córki, po narodzinach odrzuciła pomysł na wyprawę z tak małym dzieckiem.

Kiedy Lily miała 3 latka, rodzice zabrali ją na żagle. Cała rodzina leniwie opływała francuskie wybrzeże. Katy wpadła na pomysł, żeby posadzić córkę obok silnika z drążkiem do sterowania w dłoni - wtedy tata zrobił to ważne dla całej historii zdjęcie. Dumna mama natychmiast opublikowała je w sieci i była całkowicie zdziwiona, kiedy na drugi dzień otrzymała setki powiadomień, a zdjęcie było co chwilę udostępniane. Rodzice dopiero potem przyjrzeli się fotografii i z przerażeniem stwierdzili, że uwiecznili niesamowity moment.

Tata nie widział w okolicy łodzi niczego podejrzanego

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak się okazało, za dziewczynką w wodzie jawił się bliżej nieokreślony ciemny kształt. Po wytężeniu wzroku internauci zgodnie stwierdzili, że to wieloryb. Jednak ten ogromny ssak w tak płytkiej wodzie jaką jest wybrzeże nie powinien w ogóle się znaleźć. Poza tym jest niesamowicie płochliwy. Katy natychmiast powiedziała Bobowi o tym, co odkryli internauci. Ten od razu powiadomił odpowiednie służby - na plaży pojawiła się straż, policja, nurkowie, a niedługo potem nawet marynarka wojenna. Wieloryb nie chciał ruszyć się ze swojego miejsca w głąb akwenu.

Dzisiaj grzeje: 1. Po wieści o zarażeniu Małysza nagle pojawiło się oficjalne oświadczenie. Chodzi o Kamila Stocha

2. Wczesne objawy raka trzustki. Jeden z najgroźniejszych nowotworów

Dopiero nurkowie z marynarki wojennej odkryli przerażającą prawdę - wieloryb zaplątał się w ogromną ilość plastikowych odpadów. Nie mógł swobodnie się poruszać. Nurkowie byli zaskoczeni, że ssak zachowuje tak duży spokój, jakby czekał na pomoc. Finalnie udało się odplątać wieloryba z sieci. Ssak bez zbędnego pośpiechu odpłynął, a zanim zniknął, wynurzył ogon i pomachał nim na pożegnanie, jakby w geście podziękowania. To było niesamowite przeżycie dla gapiów, a Katy i Bob nieświadomie przyczynili się do ocalenia wieloryba.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gotujesz zupę pomidorową na rosole z udek z kurczaka? Nie zapominaj o triku naszych babć, nadaje cudownego smaku
  2. Władysław Kozakiewicz przez lata ukrywał rodzinny dramat. Jego tata zrobił mu największą krzywdę, straszne wyznanie
  3. Niby normalne zdjęcie młodej pary obiega sieć. Kiedy widzi się je w całości, łzy same lecą z oczu, nikt się nie spodziewa podobnego widoku
  4. Nagrania z polskich miast przerażają. Ogromne zniszczenia po potężnych burzach, straty są niewyobrażane
  5. W sieci pojawiło się nagranie chłopczyków, których ojciec zamknął w nagrzanym samochodzie. Szczegóły tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  6. Nieludzko znęcał się nad żoną, wszystko nagrywała druga kobieta. Wstrząsające wideo trafiło do sieci

Źródło: Happy Read

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News