Tata odprowadzał córkę do ołtarza. Nagle panna młoda podniosła dłoń, wszystkim gościom opadły szczęki

Tata odprowadzał córkę do ołtarza. Nagle panna młoda podniosła dłoń, wszystkim gościom opadły szczęki Źródło: YouTube PETTERSEN MEDIEPRODUKSJON

Tata, który odprowadzał swoją ukochaną córkę do ołtarza, nie spodziewał się tego, co się wydarzy. Ten dzień z pewnością zapadł w pamięć wszystkich członków rodziny. Goście, którzy zobaczyli, co robi panna młoda, byli zszokowani. Wszystkim opadły szczęki, kiedy podniosła rękę i zaczęła realizować swój nietypowy plan.

Maria Holand Tosse i jej narzeczony postanowili zalegalizować swój związek. Piękny, uroczysty ślub odbył się w kościele Alesund na zachodnim wybrzeżu Norwegii. Przyszła panna młoda zaplanowała ten dzień bardzo starannie. Postanowiła, że zrobi coś, co zapadnie w pamięć wszystkim gościom weselnym. O swoich planach nie uprzedziła nawet ukochanego i ojca, który miał poprowadzić ją do ołtarza. Jej niespodzianka sprawiła, że dzień zawarcia związku małżeńskiego stał się naprawdę wyjątkowy.

Tata był zaskoczony zachowaniem córki

Charles Tosse, ojciec Marii, zgodnie z panującą tradycją, postanowił oddać rękę córki jej narzeczonemu dopiero w kościele, przy ołtarzu. Przejście z nią przed kościół było dla niego piękną, wzruszającą chwilą. Również córka bardzo cieszyła się z tego, że ostatnie kroki jako panna postawi z tatą u boku. Stało się tak, jak planowali. W dniu ślubu mężczyzna wkroczył do kościoła razem z Marią. Nie wiedział, że to nie będzie droga, jaką sobie zaplanował.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Panna młoda, która wyglądała przepięknie w białej, ozdobnej sukni z błyszczącym gorsetem, w pewnym momencie podniosła rękę, dając tym samym tajemny znak. Jej ojciec i przyszły mąż, Ronnie, oniemieli. Nie spodziewali się tego, co wydarzy. Po jej skinięciu kościół wypełnił się delikatnymi dźwiękami pianina. Panna młoda rozpoczęła swój występ.

Maria postanowiła, że uatrakcyjni drogę do ołtarza śpiewając piosenkę. Postawiła na piękny utwór "You raise me up" który zadedykowała przyszłemu mężowi. To oryginalne wyzwanie miłości niesamowicie wzruszyło gości zgromadzonych w świątyni. Pan młody nie krył łez. Wkrótce do kobiety dołączył chór składający się z profesjonalnych muzyków. To jednak nie wszystko, chwilę później gościom opadły szczęki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Premier Morawiecki podjął decyzję. Znika uciążliwy zakaz, wielu Polaków odetchnie z ulgą

2. Nie żyje 15-letni Kuba. Nastolatek stanął w obronie swojej koleżanki

Tata panny młodej wziął do ręki mikrofon, do którego śpiewała jego córka. Przy dźwiękach trąbek kontynuował piosenkę. Wspólnie z córką stworzył piękny, pełen emocji duet. Wszyscy zebrani w kościele oniemieli. Po chwili śpiew kontynuował już tylko chór, a dumny ojciec pozostawił córkę przy ołtarzu, u boku ukochanego mężczyzny. Ten ślub z pewnością przejdzie do historii. Podobnie jak ten, podczas którego brat zrobił rzecz, po której wszyscy zaczęli płakać.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niesamowicie zdrowy domowy syrop z natki pietruszki oczyszczający tętnice. Jego zalety powalają
  2. Marcin Gortat pojawił się w TVP i powiedział o powiększeniu rodziny. Mówi o wymaganiach względem partnerki
  3. Nastolatek zaczął wyśmiewać starszego pana. Emeryt odpowiedział w najlepszy sposób, czapki z głów
  4. Tata panny młodej zmarł krótko przed jej ślubem. Na weselu brat zrobił rzecz, po której wszyscy zaczęli płakać
  5. Na pogrzebie dziadka pokazała jego ostatnie zdjęcie. Chwilę później babcia wyciągnęła z torebki jedną rzecz, ciężko powstrzymać łzy
  6. Nieludzko znęcał się nad żoną, wszystko nagrywała druga kobieta. Wstrząsające wideo trafiło do sieci


Źródło: Podaj.to 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News