Dziecko urodziło się bez rąk. Pierwsza reakcja ojca powala na kolana

Dziecko urodziło się bez rąk. Pierwsza reakcja ojca powala na kolana Źródło: Imgur

Tata dziewczynki zaskoczył wszystkich swoją reakcją. Córka mężczyzny przyszła na świat mocno zdeformowana, dziecko nie miało obu rąk. To był dla wszystkich szok.

Tata bardzo się cieszył z narodzin swojej drugiej córki. Kiedy okazało się, że ciąża nie przebiega zgodnie z planem, rodzice byli bardzo zmartwieni. Dziewczynka przyszła na świat bez obu rąk. Reakcja jej ojca zaskoczyła wszystkich. Żona mężczyzny nie spodziewała się tego po swoim partnerze.

Tata z niecierpliwością oczekiwał drugiego dziecka

Rodzice byli bardzo szczęśliwi, kiedy kobieta zaszła ponownie w ciążę. Vanessa i jej mąż nie mogli się doczekać, aż powitają na świecie kolejną córkę. Pierwsze badania wyszły bez zarzutów, nie licząc nietypowej pozycji w brzuchu, jaką wybrała ich pociecha. Na kolejne USG kobieta zabrała swoich rodziców. Wraz z kolejnymi słowami lekarza, jej początkowa radość zamieniała się w coraz większy strach.

Na początku lekarz poinformował Vanessę, ze jej dziecko prawdopodobnie urodzi się z rozszczepioną wargą. Później dodał, że widzi deformację w kościach udowych i zdiagnozował prawdopodobną wadę serca. Na koniec poinformował zdruzgotaną kobietę, że jej dziecko prawdopodobnie urodzi się bez rąk. To był dla niej zupełny szok.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Załamana kobieta zadzwoniła do męża i poinformowała go o wszystkim. Kobieta była zupełnie oszołomiona, nie pamięta nawet przebiegu tej rozmowy. Ojciec Vanessy, u której pracował jej mąż, zaoferował, że odbierze go wcześniej z pracy i da mu kilka dni wolnych. W międzyczasie lekarz zaproponował kobiecie aborcję. To był dla niej kolejny cios.

- Czułam się okropnie, gdy lekarze mówili mi, że to już koniec. Że jej życie nie było opłacalne, że straciliśmy wszelką nadzieję na zabranie dziecka do domu. Byłam w szoku, kiedy lekarz zasugerował, że mamy zakończyć jej życie - wyznała.

Tata dziewczynki postanowił walczyć o jej życie

Mąż zastał swoją partnerkę w okropnym stanie. Kobieta była zupełnie załamana. Wtedy mężczyzna spojrzał jej w oczy i powiedział coś, co zszokowało wszystkich.

- Zrobię wszystko, co muszę, aby się nią zaopiekować. Zbuduję wszystko. Chcę ją. Zrobię wszystko, co trzeba. Zajmę się nią do końca życia - zadeklarował ojciec dziewczynki.

Dzisiaj grzeje: 1.Pierwszy stopień alarmowy ALFA i ALFA-CRP w całej Polsce. W Małopolsce BRAVO

2. Polsat przekazał druzgoczące wiadomości. Nie żyje uwielbiany dziennikarz i operator

Wspólnie podjęli decyzję, że nie przerwą ciąży, a mąż Vanessy był dla niej ogromnym wsparciem. Ivy przyszła na świat miesiąc wcześniej, a Vanessa wierzy, że nie był to przypadek.

- Ona po prostu nie mogła się doczekać, aby wyjść do świata. A może wiedziała, że ​​jej tu potrzebuję, trzeba ją uspokoić, że wszystko będzie dobrze, wreszcie w moich ramionach. W chwili, gdy ją narodziłam i trzymałam w ramionach, poczułam ogrom spokoju. A kiedy otworzyła oczy i spojrzała na mnie po raz pierwszy, wiedziałam, że dokonałam właściwego wyboru - powiedziała Vanessa.


fot. Imgur

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Rząd źle wyliczył waloryzację emerytur. Seniorzy mogą zyskać o WIELE WIĘCEJ niż przypuszczano
  3. Listonosz dostarczył list, ale nikt mu nie otwierał. Gdy zajrzał przez okno do domu, zamarł z przerażenia
  4. Dziecko urodziło się bez rąk. Pierwsza reakcja ojca powala na kolana
  5. Niebezpieczne substancje w produkcie obiadowym. Jeśli go masz, pod żadnym pozorem nie jedz

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News