Paweł Królikowski pilnie wylądował w szpitalu. Na oddziale neurochirurgii walczą o jego zdrowie

Paweł Królikowski pilnie wylądował w szpitalu. Na oddziale neurochirurgii walczą o jego zdrowie Źródło: .

Tata Antoniego Królikowskiego trafił do szpitala. Paweł Królikowski został pilnie przewieziony do placówki, właśnie trwa walka o jego zdrowie na oddziale neurochirurgii. Fani są przerażeni.

Tata Antoniego Królikowskiego wylądował w szpitalu. Doniesienia przekazał syn aktora. Na oddziale neurochirurgii trwa walka o zdrowie artysty. Wiadomości o stanie zdrowia ulubionego członka jury "Twoja twarz brzmi znajomo" przeraziły fanów, Paweł Królikowski bowiem już do dawna zmaga się z problemami zdrowotnymi. 

Tata Antoniego Królikowskiego wylądował w szpitalu

Dzisiaj w mediach pojawiły się doniesienia, jakoby Paweł Królikowski miał wylądować w szpitalu, a o jego stan zdrowia walczą lekarze na oddziale neurochirurgii. Jak potwierdził syn w rozmowie, to prawda, że jego tata przebywa w szpitalu. 

58-letni aktor od wielu lat zmaga się z problemami zdrowotnymi. Niedawno, bo w 2015 roku przeszedł operacje usunięcia tętniaka z mózgu. Niestety, to nie był koniec jego leczenia, już kilka miesięcy po zabiegu ponownie trafił do szpitala. Żona ulubionego aktora wyznała wtedy, że droga do odzyskania pełnej sprawności nie będzie ani łatwa, ani krótka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tata wylądował w szpitalu 

Media, które podwały, że Paweł Królikowski przebywa w szpitalu miały rację. Antoni Królikowski potwierdził, że jego tata znajduje się w szpitalu.

- Trafił do szpitala, jest pod opieką lekarzy - przyznał syn Pawła Królikowskiego. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje sportowiec. Zginął w tragicznym wypadku, miał tylko 27 lat
2. Doniesienia są tragiczne. Czesław Szczęsny nie żyje

Syn nie zdradził, w jakim stanie znajduje się jego tata, nie podał także przyczyny z jakiej Paweł Królikowski musiał nagle zostać przewieziony do szpitala. 58-letni aktor jest już w rękach lekarzy, którzy zrobią wszystko, co w ich mocy, żeby ukochany aktor wszystkich Polaków mógł na Święta Bożego Narodzenia znaleźć się z powrotem w domu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tajemnicza śmierć Marii Probosz. Aktorka przegrała walkę z chorobą?
  2. Nie żyje wielokrotny mistrz kraju. Federacja podała informacje o przyczynach śmierci, smutne wiadomości
  3. Porażające doniesienia z polskiej miejscowości. Babcia miała zmuszać wnuczki do najgorszych rzeczy, grozi jej 12 lat więzienia
  4. Cały rok jadł tylko ziemniaki. Niebywałe, co stało się z jego organizmem
  5. Asia z "Chłopaków do wzięcia" straciła dziecko. Ujawniła też poniżające kulisy programu

źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News