Za każdym razem był wstrząśnięty widząc po powrocie z pracy narzeczoną śpiącą z ich dzieckiem. Odkrył jednak całą prawdę

Za każdym razem był wstrząśnięty widząc po powrocie z pracy narzeczoną śpiącą z ich dzieckiem. Odkrył jednak całą prawdę Źródło: Facebook

Tata małego dziecka zastanawiał się, czemu jego narzeczona zawsze zapada w głęboki sen, gdy on wraca z pracy. Nie wiedział, skąd brało się jej zmęczenie, ale gdy się przekonał o jego przyczynie, postanowił, że nie może zachować milczenia. Jego historia wzruszyła setki internautów.

Tata małego chłopca postanowił poświęcić się dla rodziny. To jego narzeczona miała zostawać w domu z dzieckiem i oglądać jego pierwsze kroki, podczas gdy on miał zarabiać na utrzymanie rodziny ciężko pracując. Każdego dnia, gdy wracał do domu z pracy, witał go ten sam widok - jego ukochanej śpiącej tuż obok jego syna. Zastanawiało go, skąd brało się zmęczenie kobiety. W końcu to on codziennie pracował osiem godzin, a ona cały ten czas spędzała w domu z dzieckiem. Gdy odkrył prawdę, wiedział, że nie może jej zachować dla siebie.

Tata przekonał się, że opieka nad dzieckiem to nie relaks

Mężczyzna przekonał się, że to, co codziennie robi jego narzeczona, też jest ciężką pracą. Napisał wzruszający post na Facebooku, w którym podzielił się swoim odkryciem. Ma nadzieję, że dzięki temu wielu ojców zauważy wysiłek, jaki w wychowanie dziecka wkładają ich drugie połówki.

WIĘCEJ TEKSTU POD GALERIĄ

- Dopiero ostatnio zacząłem się bardziej zastanawiać nad tym, co ta wspaniała kobieta robi, kiedy mnie nie ma w domu. Myślałem na początku, że pewnie siedzi cały dzień z naszym synem, oglądając telewizję i relaksując się. Dzisiaj wiem, że byłem w ogromnym błędzie - napisał w poście mężczyzna.

Ci, którzy opiekują się dzieckiem, zasługują na szacunek

Mężczyzna chciał przestrzec tych, którzy lekceważąco traktują domowe obowiązki. Patrząc na to, ile dla niego i dla jego dziecka robi jego narzeczona, przekonał się, że domowe prace to nie przelewki. Mogą wyczerpać tak samo, jeżeli nie bardziej, niż codzienna biurowa praca. I chociaż obie role są potrzebne do stworzenia domowego ogniska, nie można pozwolić na to, żeby opieka nad dzieckiem i domem przedstawiana była jako ta lżejsza rola.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Tuż przed śmiercią mogła zostać zgwałcona
2. Straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości. Nie żyją uczniowie

- Jeżeli kiedykolwiek myślałeś tak, jak ja, pamiętaj co dla Twojego dziecka robi w czasie Twojej nieobecności Twoja partnerka. Szanuj matkę swojego dziecka, bo to wyjątkowa osoba, która dla waszego największego skarbu jest gotowa na największe poświęcenia - podsumował mężczyzna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolejne świadczenie dla rodzin. Premier zapowiedział "wsparcie, jakiego nie było dotąd”
  2. Przed laty matka Kaczyńskich ujawniła własną tajemnicę. Powiedziała też, dlaczego Jarosław jest kawalerem
  3. Marta zobaczyła tytuł przelewu alimentów i zamarła. Od razu zagotowała się z wściekłości
  4. Nagły niesłychany dramat. Syn b. prezydenta Niemiec zadźgany na oczach tłumu
  5. Katarzyna Dowbor przeżywa bardzo trudne chwile. Stała się rzecz, której bała się od dawna

źródło: jest pozytywnie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News