Tata milionera nagle umarł. Syn zamiast w trumnie, pogrzebał ojca w astronomicznie drogim nowym BMW

Tata milionera nagle umarł. Syn zamiast w trumnie, pogrzebał ojca w astronomicznie drogim nowym BMW Źródło: Twitter/MuhammadMuhsen1

Tata milionera zmarł, zanim syn zdążył spełnić swoją daną ojcu obietnicę. Milioner zdecydował się uhonorować go pośmiertnie w wyjątkowo ekscentryczny sposób, który wywołał niemałe oburzenie.

Tata pewnego nigeryjskiego milionera od zawsze marzył o luksusowym samochodzie. Syn obiecał, że kiedyś w końcu spełni jego marzenie. Niestety nie zdążył, bo jego ojciec zmarł.

Tata milionera zmarł, zanim syn spełnił swoją obietnicę

Nigeryjskiego milionera dopadły wyrzuty sumienia. Zaczął bardzo żałować, że nie poświęcił wcześniej więcej czasu ojcu i nie kupił mu wymarzonego auta. Postanowił mimo wszystko spełnić swoją obietnicę. Udał się więc do salonu BMW i wydał kwotę wysokości ok. 300 tysięcy złotych za nowego SUV-a bawarskiego producenta.

Następnie świeżo co kupionym autem wybrał się w miejsce, gdzie miał być pochowany jego ojciec. Zwłoki zostały umieszczone w aucie, a samochód miał być zakopany w wyznaczonym miejscu pochówku. Zdjęcia z tej niecodziennej sytuacji szybko obiegły internet i wywołały ogromną dyskusję.

Internauci są oburzeni. To nie pierwszy tego typu przypadek w Nigerii

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- To jest bardzo smutne. Pochowałeś ojca w zupełnie nowym BMW? Czcij swojego ojca i matkę, gdy jeszcze żyją, a następnie pochowaj ich w przyzwoitych trumnach. Wykorzystaj pozostałe pieniądze, aby pomóc biednym - napisał jeden z komentujących.

Pojawiły się również głosy, że "kto bogatemu zabroni" oraz podkreślenia, że to jego sprawa, co robi ze swoimi pieniędzmi. Kilku użytkowników zwietrzyło podstęp i stwierdziło, że zdjęcie może być kadrem z nigeryjskiego filmu - kraj ma ogromny przemysł filmowy i pomysły reżyserów potrafią być naprawdę ekscentryczne.

Dzisiaj grzeje: 1. Siostry przez 40 lat robiły sobie zdjęcia. Ostatnie wzrusza do łez. Przygotujcie chusteczki
2. Wszyscy pokochali ją za "Ranczo". Media obiegła informacja o nagłej śmierci

Nie byłby to jednak pierwszy raz w Nigerii. W 2015 roku inny nigeryjski milioner zdecydował się również pochować swojego rodzica w luksusowym aucie. W ogromnym amerykańskim Hummerze złożono zwłoki matki milionera, a następnie pojazd zakopano jak trumnę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. Szykuje się góra pieniędzy dla emerytów od PiS. Nawet po 2,5 tys. zł dodatków
  3. Agnieszka Woźniak-Starak odejdzie z telewizji i przejmie firmę męża? ”Teraz dzieło jego życia będzie kontynuować jego żona”
  4. 2-latka błagała, by przestał. Dziecko poniosło straszne konsekwencje po brutalnym gwałcie, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  5. Sąsiedzi skarżyli, że jego pies nie daje im żyć, gdy nie ma go w domu. Właściciel zamontował kamerę, by przekonać się, co wyczynia zwierzak
  6. Najlepsze zapiekanki pod słońcem. Genialne i proste przepisy, które od razu pokochasz

Źródło: Polsat

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News