Wchodząc na kajak nie spodziewał się dramatu, który miał się rozegrać. Teraz walczy o życie

Wchodząc na kajak nie spodziewał się dramatu, który miał się rozegrać. Teraz walczy o życie Źródło: Unsplash - Frank Busch

Tata nie miał prawa spodziewać się, że rodzinne wyjście na kajaki skończy się wielkim dramatem. Mężczyzna walczy teraz o życie w szpitalu. Okazuje się, że sprawa jest naprawdę poważna.

Tata postanowił, że zorganizuje swoim dzieciom i żonie wielką atrakcję, która na pewno spodoba się każdemu z nich. Jego pomysł brzmiał bardzo interesująco i nie zanosiło się na to, by miały się pojawić jakiekolwiek problemy. Okazało się jednak, że było zupełnie inaczej. Wszyscy z pewnością zapamiętają ten dzień, jednak z powodu dramatycznego wypadku.

Teraz mężczyzna musi radzić sobie z wielkim bólem i ogromnym problemem. Na ten moment przebywa on w szpitalu, a jego stan jest bardzo zły. Wszystko wyjaśniło się dopiero za sprawą wizyty w szpitalu, która potwierdziła faktyczny problem młodego taty. Okazało się, że w trakcie spędzania czasu z rodziną doszło do bardzo groźnego zakażenia.

Tata nie spodziewał się wielkiego dramatu

Podczas pobytu Ricky'ego Rutherforda na kajakach nic nie wskazywało na to, by komuś mogła stać się krzywda. Rodzice i ich dzieci bawili się świetnie, po czym wrócili do domu. Problem pojawił się dopiero kilka godzin później, gdy na ciele mężczyzny pojawiły się bardzo dziwne ślady, a sam tata zaczął odczuwać ogromny ból. Potrzebna była pomoc specjalisty.

Lekarze w szpitalu przeprowadzili badania, które jednoznacznie wskazały na to, co jest problemem Rutherforda. Okazało się, że cierpi on obecnie na straszną przypadłość, bowiem w jego ciele znalazła się bakteria żywiąca się ludzkim mięsem. Potrzebna była natychmiastowa operacja, która mogła uratować mężczyźnie życie. 

Tata został uratowany przez lekarzy

Ostatecznie młody tata został zoperowany, jednak wciąż nie udało mu się dojść do pełni sił. Co więcej, nie zanosi się na to, by miało do tego dojść w najbliższym czasie. Na ważne słowa zdecydowała się jego partnerka, która postanowiła opublikować w internecie bardzo ważny apel. Sama stwierdziła, że nie może siedzieć cicho wobec tego, co się stało z jej ukochanym.

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo bolesna wiadomość. Nie żyje aktor "Pierwszej miłości", "Świata według Kiepskich" i wielu innych hitowych seriali
2. Miliony Polaków będą kupować w Lidlu jeszcze taniej, wszystko dzięki prostemu rozwiązaniu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Lekarze wyjaśnili nam, że mogła to być mikroskopijna dziurka, którą bakteria mogła dostać się do ciała, a potem rozprzestrzenić. Aż trudno w to uwierzyć, że była nas tam grupa, a akurat mój mąż, który ma najmocniejszy system odpornościowy, zapadł na tę chorobę - powiedziała partnerka Rutherforda, zwracając się do ludzi, by na siebie uważali.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koleżanka Agnieszki Woźniak-Starak przerywa milczenie. Jej słowa łamią serca
  2. Kim jest Julia Woźniak-Starak? Media podejrzewają, że to ona towarzyszyła bratu na jeziorze Kisajno
  3. Złamał obie nogi i wezwał pogotowie, ale ratownicy nie potrafili go znaleźć. Umierał przez kilka dni
  4. Jej brat bliźniak urodził się 3 miesiące później. Powód jest zdumiewający, nawet lekarze nie mogli w to uwierzyć
  5. Zawieszono poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka. Policja: Akcja zostanie wznowiona jutro

Źródło: Newsner

Następny artykuł