Jak można wyrządzić tak wielką krzywdę własnemu dziecku? Ojciec "odsprzedawał" 3-latka dla niecnych celów

Jak można wyrządzić tak wielką krzywdę własnemu dziecku? Ojciec "odsprzedawał" 3-latka dla niecnych celów Źródło: Needpix

Tata 3-latka znęcał się nad nim w naprawdę oburzający, brutalny sposób. Mężczyzna najpewniej czerpał korzyści majątkowe z wykorzystywania dziecka przez pedofilów. W sieci publikował za to nagie zdjęcia syna, a za dostęp do nich żądał opłat.

Tata malutkiego chłopca miał pod opieką łącznie dwójkę dzieci. 48-latek został zatrzymany przez australijską policję po rozpracowaniu przez funkcjonariuszy jednej ze stron internetowej, na której publikował treści pedofilskie. Mężczyznę zatrzymano pod zarzutem wielokrotnego gwałtu, rozpowszechniania dziecięcej pornografii oraz czerpania korzyści finansowych z nierządu swojego syna. Może spędzić w więzieniu resztę życia.

Tata zmuszał dziecko do okropnych, bolesnych rzeczy

48-latek nie jest jedynym zatrzymanym w sprawie. Policja dotarła także do kilkunastu innych osób, w tym mieszkańców Stanów Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii, które korzystały z tej samej strony internetowej. Wiadomo już, że ojciec 3-latka ogłaszał w sieci, iż "wynajmie" go pedofilowi, jeżeli ten odpowiednio zapłaci oraz przyjedzie do Brisbane.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie wiadomo, jak długo mężczyzna dopuszczał się tych oburzających czynów. Śledztwo w sprawie wciąż trwa. Służby przekazały, że udało im się zebrać bardzo wiele danych oraz informacji, które muszą teraz stosownie przeanalizować.

Przerażające praktyki 

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy się modlili, by wygrał z chorobą. Niestety, nie żyje aktor znany z największych hitów na TVP, TVN i Polsacie
2. Kim tak naprawdę jest Agnieszka Kotońska z ”Gogglebox”? Widzowie nie mieli pojęcia

Australijska opinia publiczna jest poważnie oburzona sprawą. W ostatnim czasie krajem wstrząsnęła już także inna afera pedofilska. Jak się bowiem okazało, duża grupa obywateli miała płacić mieszkańcom Filipin, którzy zmuszali swoje dzieci do obnażania się przed kamerkami internetowymi. Podobnych transakcji finansowych wykonano łącznie prawie 3 tysiące. Pełna skala problemu nadal nie jest jednak znana.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szykuje się rewolucja w walce z rakiem? Naukowcy dzielą się najnowszym odkryciem
  2. Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński idą na wojnę z Napoli. Sąd wydał wyrok
  3. Dobijające informacje dla rodziny Królikowskich. Jednak się nie udało
  4. Umarła samotna, pogrążona w chorobie. Podczas pogrzebu Kotulanki ksiądz wypowiedział bolesne słowa
  5. Ukryta kamera nagrała ostatnie chwile 18-latki. Wpuściła do mieszkania swojego zabójcę, nie miała żadnych szans
  6. Jutro pod żadnym pozorem nie kupuj pączków. Ujawniono druzgocące informacje przed tłustym czwartkiem

Źródło: WP Parenting

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News