Godzinami znęcał się nad małym synkiem. "Chciałem wychować prawdziwego mężczyznę"

Godzinami znęcał się nad małym synkiem. "Chciałem wychować prawdziwego mężczyznę" Źródło: unsplash.com/Kat J

Tata okrutnie traktował swojego małego synka. Kiedy wszystko wyszło na jaw, próbował się tłumaczyć. Mówił śledczym, że chciał go jedynie wychować na prawdziwego mężczyznę.

Tata teraz sam będzie musiał odbyć karę i już nigdy nie podniesie ręki na żadne dziecko. Nie wiadomo, co zadecyduje sąd, lecz zarzuty są liczne i poważne.

Tata torturował syna i wszystko nagrywał. Chciał go rzekomo wychować na prawdziwego mężczyznę

35-latek nie miał litości dla swojego syna. Od zawsze traktował go surowo, nie było tutaj miejsca na ojcowską miłość i wsparcie. Przed sądem w Omsku w Rosji stanął Siergiej Kazakow, który znęcał się nad 8-letnim chłopcem. Okazało się, że syn miał być wielokrotnie bity, a także skazywany na częste, przymusowe i okresowe głodówki. Nie brakowało "kar", które polegały na kilkugodzinnym klęczeniu na worku z kaszą gryczaną.

Jakby tego było mało, tata nagrywał wszystko to, co robił dziecku. Szczęście w nieszczęściu, bo teraz taśmy wideo stanowią doskonały materiał dowodowy. Śledczy obejrzeli wszystkie nagrania, zanim mężczyzna stanął przed sądem. Na jednym z nim Kazakow kopie dziecko i ciągnie je za włosy. Potem tłumaczył, że "chciał wychować pasierba na prawdziwego mężczyznę". Wszystko wyszło na jaw, kiedy podczas jednej z tortur chłopcu udało się uciec.

Kiedy pielęgniarka zobaczyła chłopca, była przerażona

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy chłopiec uciekł, skierował swoje kroki do jednej z sąsiadek. Opowiedział jej wszystko i pokazał krwawe ślady na kolanach. Kobieta od razu zadzwoniła na pogotowie z informacją, że syn znanej jej rodziny jest w złym stanie.

- Pracuję jako pielęgniarka od 43 lat i nigdy nie widziałam czegoś takiego, kogokolwiek potraktowanego w ten sposób. Rany były okropne. Kasza gryczana wrosła w skórę. Pamiętam, że gdy stałam obok niego, to zapytał mnie, czy teraz trafi do dobrej rodziny - powiedziała pielęgniarka, Ludmiła Szarapowa.

Dzisiaj grzeje: 1. Zwycięzca Eurowizji walczy o życie. Lekarze dają mu maksymalnie 4 lata 
2. Będzie niebezpiecznie. Ogłoszono alerty dla aż 10 województw, zacznie się już za kilka godzin

Zarówno ojczym jak i mama chłopca, Alina Jumaszewa, zostali oskarżeni o torturowanie dziecka, wyrządzanie krzywdy małoletniemu i niewypełnianie obowiązków rodzicielskich. Przed sądem mówili, że celowo wszystko filmowali, by zmusić syna do odbycia całej kary. Sami wtedy szli spać do drugiego pokoju.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda "Klanu" doznała śmierci klinicznej. Dziś opowiada o przerażającym przeżyciu
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Poruszające informacje dot. Ewy Drzyzgi. Nie mieli litości
  4. Marzą wam się świąteczne przysmaki od Gessler? Lepiej od razu wziąć kredyt, ceny są nie do przełknięcia
  5. Lekarze ostrzegają, 64% Polaków ma tę przypadłość. Mało kto wie, że prowadzi do groźnego nowotworu

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News