Tata przez całe życie wmawiał im, że poszukuje ich matki. Ale dopiero po wielu latach wydało się, jak straszną skrywał tajemnicę

Tata przez całe życie wmawiał im, że poszukuje ich matki. Ale dopiero po wielu latach wydało się, jak straszną skrywał tajemnicę Źródło: archiwum rodzinne

Tata przez wiele lat przekonywał córki, że szuka ich mamy. Po wielu latach dowiedziały się całej prawdy o związku swoich rodziców. Były zupełnie zaskoczone tym, co odkryły.

Tata sam wychowywał dwie córki. Jego żona zniknęła wiele lat wcześniej. Mężczyzna przekonywał dziewczynki, że wciąż jej szuka i być może kiedyś ją poznają. Kiedy dorosły, poznały smutną prawdę o związku rodziców. Nie mogły uwierzyć w to, co zdołały odkryć.

Tata wychowywał córki samotnie

Ojciec dziewczynek był wojskowym. Poznał ich matkę, kiedy stacjonował w Wietnamie. Bardzo szybko się pobrali i przeprowadzili do Ohio. Tam na świat przyszła pierwsza z dziewczynek - Strala. Później rodzina wyjechała do Anglii, gdzie urodziła się Jeannie. Po roku od urodzenia młodszej córki, kobieta opuściła rodzinę. Błyskawiczne małżeństwo okazało się kompletnym niewypałem, a związek Wietnamki i Amerykanina nie miał szans przetrwać. Oboje podjęli decyzję, że dzieci zostaną z mężczyzną. Miał stałą i dobrze płatną prace w wojsku, a matka dziewczynek nie mówiła nawet płynnie po angielsku. 

Strala i Jeannie często wypytywały tatę o rodzicielkę. Ciężko było im dorastać bez niej. On niewiele wiedział o swojej żonie, ale nigdy nie mówił o niej źle. Zapewniał też córki, że intensywnie poszukuje kobiety. Po latach odkryły jednak straszną prawdę. Okazało się, że cały czas je okłamywał i nigdy nie szukał kontaktu z kobietą. Bał się, że straci dzieci, bo będą wolały mieszkać z odnalezioną kobietą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy dorosły, postanowiły same odnaleźć matkę, ale było to wyjątkowo trudne zadanie. Miały bardzo mało informacji, a same nie pamiętały o niej właściwie nic, bo opuściła dom, kiedy były zupełnie malutkie. Kiedy już całkowicie straciły nadzieję, Jeannie otrzymała niezwykłą wiadomość na Facebooku.

Tata bał się, że córki wybiorą życie z matką

Jako swoje zdjęcie profilowe kobieta ustawiła starą fotografię z czasów dzieciństwa. Nieznajomy zapytał się w wiadomości, skąd ma to zdjęcie i czy zna osobę, która się na nim znajduje.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Tuż przed śmiercią mogła zostać zgwałcona
2. Okazało się, że gwiazda hitowego show TVN była prostytutką. Ujawniono nawet jej cennik, zwala z nóg

Okazało się, że jego żona ma dokładnie takie samo. W ten sposób kobiety dowiedziały się, że ich matka żyje i ponownie wyszła za mąż. Mama nigdy o nich nie zapomniała i zawsze nosiła ich portrety przy sobie. Jej partner postanowił odnaleźć córki ukochanej. Udało mu się po kilku godzinach, choć wiedział tylko jak się nazywają i jak nazywa się ich ojciec. Kobiety od razu umówiły się z mężczyzną na wizytę i ponownie zobaczyły swoją matkę po 42 latach rozłąki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 14-latka została zgwałcona i zaszła w ciążę. Ale najgorsze wyszło na jaw dopiero po urodzeniu dziecka
  2. Lekarze pilnie ostrzegają przed mandarynkami. Nie jedzcie ich dopóki nie zrobicie jednej ważnej rzeczy
  3. Na każdym zdjęciu oczko ich malutkiej córki dziwnie błyszczało. Zabrała ją do lekarza, a ten zrozumiał, że ma niewiele czasu
  4. Przed laty matka Kaczyńskich ujawniła własną tajemnicę. Powiedziała też, dlaczego Jarosław jest kawalerem
  5. Premier zapowiedział WALKĘ o polskich emerytów. Odniósł się NIE TYLKO do 13. i 14. emerytury

źródło: Jest pozytywnie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News