Wiadomo, jakie słowa Krzysztof Rutkowski wypowiedział nad grobem ojca. Internauci są zniesmaczeni, kierują ataki pod adresem pogrążonej w żałobie rodziny

Wiadomo, jakie słowa Krzysztof Rutkowski wypowiedział nad grobem ojca. Internauci są zniesmaczeni, kierują ataki pod adresem pogrążonej w żałobie rodziny Źródło: youtube.com/Patriot24.TV

Tata Krzysztofa Rutkowskiego odszedł dwa miesiące po matce słynnego detektywa. Pogrążony w żałobie po stracie rodziców celebryta postanowił pożegnać się ze swoim ojcem w dość niespodziewany sposób. Jego ostatnie słowa nad trumną zmarłego zostały dość brutalnie skomentowane przez internautów, a dostało się właściwie całej jego pogrążonej w żałobie rodzinie.

Tata Krzysztofa Rutkowskiego spoczął w grobie, w którym ledwie dwa miesiące temu pochowana została matka detektywa. Były milicjant odszedł w wieku 87 lat i został pochowany na cmentarzu w Teresinie-Niepokalanowie u boku swojej żony. Dzięki kanałowi Patriot.24.TV wiemy, jak wyglądało pożegnanie syna z ojcem i jakie słowa padły przy trumnie Jerzego Rutkowskiego. Trzeba przyznać, że detektyw postanowił pożegnać swego ojca w iście celebryckim stylu.

Tata Krzysztofa Rutkowskiego pochowany w nadzwyczajnych okolicznościach

Rutkowski znany jest ze swojego umiłowania do cieszenia się celebryckim życiem. Na pogrzebie jego ojca nie było inaczej. Detektyw pojawił się dużym samochodem marki Hammer i wraz ze swoimi ochroniarzami wkroczył na teren cmentarzyska. Gdy doszło do pożegnania ojca, celebryta zdecydował się na podziękowanie wszystkim, którzy zjawili się na uroczystości oraz do nawiązania do motoryzacyjnej pasji swojego taty.

- Chciałem cię pożegnać razem z przyjaciółmi, którzy przyjechali tutaj tak trochę z twojego świata. Zawsze lubiłeś benzynę, zapach benzyny, spalin, samochody - to było twoje życie. Ci ludzie, którzy tutaj dzisiaj są, którzy żegnają ciebie, pamiętali będą ciebie na zawsze. Spoczywaj w pokoju - mówił detektyw.

Po wypowiedzeniu tych słów rozbrzmiał utwór "Conquest of Paradise Extended", a następnie Rutkowski wraz z żoną wysłuchali kondolencji ze strony żałobników.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pogrzeb wzbudził wielkie emocje

Tak samo, jak postać Krzysztofa Rutkowskiego jest niejednoznaczna dla polskiej opinii publicznej, tak samo pogrzeb ojca detektywa spotkał się z niemałą krytyką. Internauci uważają, że cała uroczystość była dość kiczowata i za dużo w niej było celebry i lansu, niż rzeczywistego ubolewania nad śmiercią taty.

Dzisiaj grzeje: 1. Córka Beaty Tyszkiewicz zdradziła rodzinną tajemnicę. Zrobiło się bardzo niezręcznie
2. Tysiące Polaków wychowało się na jego twórczości w PRL-u. Polsat przekazał smutną wiadomość

- Nie no super, milicyjny pogrzeb z honorami, 07 zgłoś się, żenujący poziom zidiocenia, ale to tylko moja prywatna opinia. Wstyd, Panie Krzysztofie. Z ojca śmierci nawet szopkę robisz. Niech odpoczywa w spokoju… - napisał jeden z internautów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Opłata paliwowa drastycznie w górę. Kierowcy powinni przygotować się na drastyczne PODWYŻKI?
  2. Jarosław Jakimowicz dostał pracę w TVP. Wiemy, co będzie robił
  3. Znany i ceniony lekarz skrywał mroczną tajemnicę. Wykorzystał nawet 250 dzieci
  4. Dzięki przepisowi legendarnego Gordona na jajecznicę każde śniadanie zamienia się ucztę. Zdziwisz się jaki jest prosty
  5. Tylko stali i patrzyli, jak umiera niespełna 2-tygodniowe dziecko. Od pielęgniarki usłyszeli haniebne słowa, które przesądziły o jego losie

źródło: Popularne

Następny artykuł