Podczas własnej nocy poślubnej tata wykorzystał rodzoną córkę. O jego winie przesądziły wiadomości, które do niej wysyłał po wszystkim

Podczas własnej nocy poślubnej tata wykorzystał rodzoną córkę. O jego winie przesądziły wiadomości, które do niej wysyłał po wszystkim

Tata dopuścił się karygodnego czynu. Podczas własnej nocy poślubnej brutalnie zgwałcił własną córkę. Jego tłumaczenia są skandaliczne, ale jeszcze bardziej zaskakuje wyrok sądu. Głównym materiałem dowodowym w sprawie pozostają wiadomości, które pisał do niej po zajściu.

Tata podobno powinien być osobą, która stoi na straży szczęścia i bezpieczeństwa własnej pociechy. Jak się okazało, ten 50-latek w dramatyczny sposób nie dojrzał do tego zadania. Przekonała się o tym jego córka, która postanowiła wziąć udział w weselu. Zamiast jednak celebrować uczucie, które połączyło jej ojca z nową kobietą, dziewczyna będzie do końca życia wspominać tę tragiczną noc.

Tata zgwałcił córkę podczas własnej nocy poślubnej

Kobieta nie mogła podejrzewać, że ta noc tak się dla niej skończy. Szampańsko bawiła się z innymi gośćmi, aż poczuła, że musi odpocząć. Udała się do pokoju przygotowanego dla nowożeńców, gdzie ucięła sobie drzemkę. Podczas gdy ona spała, do pomieszczenia wemknął się jej ojciec.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Położył się obok niej. Przez chwilę nic nie wskazywało, że za chwilę rozegra się największa tragedia jej życia, ale gdy mężczyzna nie mógł zasnąć, rozpoczął się horror. Tata zaczął dobierać się do własnej córki. Wielokrotnie błagała go, żeby przestał, lecz jej prośby nie zrobiły na pijanym mężczyźnie żadnego wrażenia. 

Gdy nie chciała uprawiać z nim seksu, dotkliwie ją pobił

50-latek dopiął swego. Rano, gdy uświadomił sobie, jak strasznego czynu się dopuścił, utrzymywał, że nie miał pojęcia, co robi. Na początku twierdził, że "urwał mu się film". Jednak gdy rozpoczęto postępowanie sądowe, na jaw wyszło, że po fakcie korespondował ze swoją córką. Wiadomości, które z nią wymieniał jednoznacznie świadczą, że w jakiejś części był świadomy tego, co zaszło.

- Nie pojadę z tobą do Berlina. Uważam, że powinniśmy przestać utrzymywać wszelkie kontakty. Nie mogę się pogodzić z tym, co mi zrobiłeś - napisała do mężczyzny córka po straszliwej nocy.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka ZGINĘŁA w wypadku. Miała 47 lat, teraz na jaw wyszedł jej romans
2. Miliarder dostał na urodziny trzy 12-letnie dziewczynki. Gwałcił je bez opamiętania, druzgocące doniesienia

- Wybacz. Pomyliłem się. Myślałem, że to moja żona - miał odpisać jej ojciec. 

To, że "pomylił kobiety" nie oznacza, że uniknie kary, chociaż łagodny wyrok sądu nieco zastanawia. Mężczyzna spędzi za kratkami jedynie 2,5 roku. Dodatkowo jest zobowiązany zapłacić swojej córce odszkodowanie w wysokości ok. 35 tys. złotych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka wycofuje popularne ciastka. Zjedzenie grozi WYMIOTAMI
  2. Ujawniono największy sekret Zbigniewa Wodeckiego. Prawda wyszła na jaw po latach. Fani nie mogą uwierzyć
  3. Pies zobaczył swoją właścicielkę po dwóch latach rozłąki. Jego reakcja jest rozbrajająca, wszystko się nagrało
  4. Amanda była z małą córką w sklepie. Obca kobieta osaczyła dziecko i wyszeptała mu do ucha słowa, które zmroziły mamie krew w żyłach
  5. Sanepid pilnie wycofuje z Biedronki popularne ciasteczka. Lepiej ich nie jeść, bo może się to bardzo źle skończyć

źródło: popularne

Następny artykuł