Przerażające doniesienia! Dwie polskie gminy pilnie postawione na nogi, w akcji ratunkowej najnowocześniejszy policyjny śmigłowiec

Przerażające doniesienia! Dwie polskie gminy pilnie postawione na nogi, w akcji ratunkowej najnowocześniejszy policyjny śmigłowiec Źródło: .

Tata z synem zaginęli. Dwie gminy zostały postawione na nogi, wszyscy biorą udział w akcji poszukiwawczej. Przerażające doniesienia z kraju.

Tata wraz synem są poszukiwani. 56-letni mężczyzna i jego 27-letni syn zaginęli bez śladu. Trwają poszukiwania przy użyciu najnowocześniejszej technologii.

Tata i syn wyszli z domu i słuch po nich zaginął 

Przerażające doniesienia z gminy Łubnice pojawiły się już w sobotę. 27-letni syn miał wrócić do domu ze szpitala i zacząć awanturę w rodzinnym domu. Po jej zakończeniu, wsiadł z ojcem do samochodu i odjechali w nieznanym kierunku. Białe auto, w którym byli mężczyźni, zniknęło bez śladu, a o kierowcy i tacie słuch zaginął. Zaniepokojona rodzina poinformowała o zdarzeniu policję, gdy mężczyźni przez dłuższy czas nie wracali do domu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Poszukiwania mężczyzn trwają w dwóch powiatach, staszowskim i buskim, gdzie najprawdopodobniej widziano ich po raz ostatni. Oba powiaty zostały postawione na nogi, by brać udział w akcji ratunkowej.

Akcja poszukiwawcza została zorganizowana przez policję, odnaleźć mężczyzn starają się także funkcjonariusze z oddziału Prewencji Policji Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach. Do poszukiwań zaginionego taty i syna używany jest najnowocześniejszy śmigłowiec, którym dysponuje polska policja - Black Hawk z Komendy Głównej Policji. 

Policja podała do informacji publicznej, że mężczyźni pojechali białym fordem na staszowskich numerach rejestracyjnych.

Dzisiaj grzeje: 1. Pan młody dla żartu powiedział przed ołtarzem "nie". Nie mógł przewidzieć piekła, jakie rozpętał
2. Przecież on ma dopiero 5 lat. Powalające doniesienia o synu Małgorzaty Kożuchowskiej

56-letni tata i jego 27-letni syn od soboty nie wrócili do domu. Dziś mija druga doba od chwili, gdy  utracono z nimi kontakt i nie wiadomo, gdzie przebywają ani co się z nimi dzieje. Rodzina nadal nie ma z nimi żadnego kontaktu. Policja z gminy Łubnice prosi o kontakt, jeżeli ktoś posiada jakiekolwiek informacje odnośnie zaginionych mężczyzn.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz auto z instalacją gazową? Czeka cię bardzo niemiła niespodzianka
  2. Jerzy Owsiak nagłaśnia tragedię w jednym z polskich szpitali. Rusza na pomoc
  3. Mama poszła na szkolny występ syna. Gdy wyszedł na scenę, nauczyciel nagle rzucił się w jego kierunku, niezwykle przejmujące sceny
  4. Weszła do domu i zobaczyła krew na podłodze. Nagranie z ukrytej kamery pokazało wstrząsającą prawdę, musiała od razu działać
  5. Po 65 latach małżeństwa żona błagała męża, by ją zabił. Podjął decyzję, straszny zaskakujący finał

źródło: wp 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News