Tata po śmierci synka
unsplash.com Seif Eddin Khayat
Weronika Wasiak - 18 Września 2020

Tata nie może dojść do siebie po śmierci 4-miesięcznego synka. Zrobił jedną rzecz, przez którą maluch umarł

Tata nadal nie może pozbierać się po śmierci ukochanego synka. Mężczyzna od zawsze marzył, by zostać ojcem. Niestety, zrobił jedną rzecz, którą doprowadził do śmierci niemowlęcia. Prawdziwa tragedia.

Tata przypadkiem doprowadził do śmierci własnego dziecka? Mężczyzna zlekceważył liczne ostrzeżenia lekarzy, co ostatecznie poskutkowało istnym koszmarem. Wciąż nie jest w stanie dojść do siebie po tragedii, do której sam doprowadził. Gdy dowiedział się, że zostanie ojcem, ze szczęścia unosił się na ziemią. Nie przypuszczał, że już 4 miesiące później wszystko runie jak domek z kart.

Andrzej Duda pożegnał wielkiego PolakaWiadomość o śmierci właśnie przeszyła media. Andrzej Duda pogrążył się w smutkuCzytaj dalej

Stwierdzono zgon 4-miesięcznego chłopca. Tata zrobił jedną rzecz, doprowadzając do śmierci syna

O dramatycznych zdarzeniach, do których doszło w Wielkiej Brytanii informuje serwis o2.pl. Jak możemy się dowiedzieć, Isaac żył zaledwie 4 miesiące. Co doprowadziło do śmierci? Ojciec, jak co wieczór, najpierw go nakarmił, a później ukołysał do snu. Położył go na łóżku w swojej sypialni i regularnie doglądał, czy wszystko jest w porządku. Tuż przed godziną 2:00 w nocy również mężczyzna postanowił iść spać - położył się w tym samym łóżku, w którym spał już mały Isaac i jego starsza siostra. Ojciec momentalnie zasnął.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Beata Tadla przeżywa dramatDramat w domu Beaty Tadli. Relacja z miejsca zdarzenia jest porażającaCzytaj dalej

Gdy rano otworzył oczy zorientował się, że chłopiec nie rusza się, nie oddycha i jest cały zimny. Ponadto, leżał na brzuszku, a był jeszcze zbyt mały, by umieć samemu przekręcać się z plecków. Mężczyzna natychmiast zawiadomił pogotowie i w międzyczasie rozpoczął resuscytacje. Niestety, przybyłe na miejsce służby potwierdziły zgon chłopca. Sekcja zwłok wykazała, że Isaac zmarł w skutek uduszenia, a doprowadził do tego jego ojciec, który w nocy w czasie snu nieświadomie położył się na dziecku. Świadczyła o tym również krew pod noskiem maluszka. Gdy mężczyzna poznał prawdę o tym, co przypadkiem zrobił, zdołał wydusić z siebie jedynie, że to jego wina.

Sprawą zajęła się prokuratura. Okazało się, że mężczyzna nie tylko zignorować słowa lekarzy, którzy stale upominają rodziców, by nie kładli tak małych dzieci w nocy do swojego łóżka. Ustalono również, że feralnego wieczora ojciec palił marihuanę.

Dzisiaj grzeje:

1. Na miejscu mnóstwo policjantów i strażaków, natychmiastowo zamknięto teren. Porażające sceny w polskiej miejscowości

2. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?

3. Polacy spożywają ją codziennie. Zdecydowanie niszczy organizm, pijąc ją nie mamy nawet pojęcia

- Zabieranie dziecka do łóżka z osobą dorosłą jest niebezpieczną praktyką. Sytuację pogarsza obecność alkoholu lub narkotyków, a w tym przypadku badanie wykazało, że ojciec tego wieczoru palił marihuanę - powiedziała dr Alison Armor, która przeprowadzała sekcję zwłok.

Choć śledczy ustalili, że specjaliści osobiście upominali rodziców Isaaca, by nie spali w nim jednym łóżku, a ci to zignorowali, tragedię uznano za wynik nieszczęsliwego wypadku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ile naprawdę zarabiają księża? Media dotarły do konkretnych liczb, wielu będzie zadziwionych
  2. Niewiarygodne odkrycie. Znamy kolejny powód zatonięcia Titanica
  3. Minister Zdrowia przekazał niespodziewane wieści o szczepieniach na grypę. Wszyscy na to czekali
  4. Z ostatniej chwili: przegłosowano ważny zakaz, wszystko pod osłoną nocy. Obejmie wszystkich Polaków
  5. Młoda para z Polski wprawiła gości w osłupienie. Na weselu zatańczyli tak, że "Taniec z Gwiazdami" się chowa
  6. Kochasz flaczki? Prosty błąd i nadają się do wylania, dodajesz majeranek i gałkę muszkatołową?

Kot - w śmietnikuZnalazła w śmietniku kilkudniowego kociaka. Dopiero potem dowiedziała się, co tak naprawdę uratowałaCzytaj dalej

Źródło: o2

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News