Była porwała jego córkę. Po 12 latach tata odebrał telefon i prawie zemdlał

Była porwała jego córkę. Po 12 latach tata odebrał telefon i prawie zemdlał Źródło: YouTube/KTBC FOX 7 Austin

Tata dwanaście lat po porwaniu córki odbiera telefon. Jest przerażony tym co słyszy i prawie mdleje. Nie spodziewał się usłyszeć takich słów.

Tata i mama wspólnie wychowywali swoją małą córeczkę - przynajmniej do czasu, gdy przestało się miedzy nimi układać. Złożyli więc pozew o rozwód. Podczas sprawy rozwodowej matka zdradzała pierwsze sygnały tego, że planuje zrobić coś okropnego.

Zgodnie z decyzją sądu, opieka nad dzieckiem przypadła ojcu. Matka mogła widywać się z córką tylko w weekendy. Podczas tych wizyt wbijała jej do głowy niewyobrażalne historie o ojcu. A dziecko, jak to dziecko, wierzyło w nie i opowiadało je innym. Dziewczynka zaczęła opowiadać zmyślone przez matkę historię nawet w przedszkolu. Z racji tego, że była w tych opowiadaniach wykorzystywana seksualnie przez ojca, zaniepokojone przedszkolanki zawiadomiły opiekę społeczną.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tata widzi córkę ostatni raz

W pewien piątek mężczyzna odwiózł swoją córkę do byłej już żony. Jak się okazało, widział ją wtedy po raz ostatni. Jego żona na następny dzień zniknęła razem z dzieckiem. Pomimo poszukiwań policji nie udało się odnaleźć kobiety z córką.

Ojciec był przekonany, że znajdują się w Meksyku. Szukał ich nawet na własną rękę, ale z marnym skutkiem. Nie udało mu się odnaleźć córki. W pewnym momencie trafił jednak na ich ślad. Zadzwoniła do niego nauczycielka jego córki. Jednak nie zdążył dotrzeć na miejsce na czas i matka z dzieckiem uciekła w inne miejsce.

Musiało minąć dwanaście lat od porwania, żeby sprawa się rozwiązała. Do mężczyzny zadzwoniła policja. Znaleźli jego byłą żonę i, co najważniejsze, córkę. Kobieta od razu została aresztowana, a córka wysłana do ojca. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
2. Tragiczne wiadomości obiegły media. Nie żyje znany piłkarz

Początkowo dziewczyna była przerażona spotkaniem z ojcem. Matka przez całe życie opowiadała jej okropne historie o ojcu, który rzekomo ją krzywdził. I dlatego dziewczyna zaczęła od spotkania z nową żoną swojego taty. Dopiero ona przekonała ją do spotkania z dawno niewidzianym ojcem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wielu klientów Lidla mogło zostać poważnie oszukanych
  2. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]
  3. Kot ugniata Cię łapkami? W ten sposób chce Ci przekazać ważną wiadomość
  4. Żona po ostrej awanturze uciekła z domu zostawiając męża z dziećmi. Po 2 dniach dostała od niego taki list, że aż się popłakała
  5. Mężczyzna od 66 lat żyje w przedziwnej maszynie. Większość ludzi nie ma pojęcia o jej istnieniu i prawdziwym przeznaczeniu

źródło: newsner 

Następny artykuł