Tata zamknął córkę w samochodzie i poszedł do pracy. Wrócił po 7 godzinach, niestety było już za późno

Tata zamknął córkę w samochodzie i poszedł do pracy. Wrócił po 7 godzinach, niestety było już za późno Źródło: pixnio.com Amanda Mills

Tata tamtego dnia jak zwykle wstał wcześnie rano, aby zdążyć z poranną rutyną. Musiał się odświeżyć, przygotować śniadanie i dopilnować swoich dwóch córek, przez które bardzo łatwo mógł się spóźnić. Na szczęście wszystko poszło zgodnie z planem. Jednak kiedy po 7 godzinach mężczyzna zajrzał do auta, wręcz zamarł.

Tata musiał odwieźć do szkoły starszą córkę, więc młodszą również zabrał ze sobą. Nie chciał, aby przebywała sama w domu. Niestety, tym razem popełnił straszny błąd.

2-letnia córka znajdowała się w aucie. Tata od razu wszystko sobie przypomniał

Do tragedii doszło w środę, 17 czerwca w Tsukuba w prefekturze Ibaraki w Japonii. Jak podaje tamtejsza agencja Kyodo, tuż przed godziną 8:00 40-letni mężczyzna odprowadził do samochodu i zapiął w foteliki swoje dwie córki - 8-latkę oraz 2-latkę. Tamtego dnia miał odwieźć tę starszą do szkoły, a z młodszą wrócić do domu.

40-latek odwiózł 8-latkę pod placówkę i szybko się z nią pożegnał. Niedługo zaczynał swoją zmianę - pracował zdalnie w domu. Pamiętał, że o godzinie 15:00 powinien wyjechać autem po 8-latkę, która kończyła zajęcia. Tata był przerażony, kiedy dojechał pod szkołę - to wtedy zorientował się, że 7 godzin temu zapomniał wyjąć z fotelika i zabrać do domu ukochaną młodszą córkę. Na ratunek było już niestety za późno.

Ratownicy medyczni nie mogli nic zrobić

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

2-latka wciąż była przypięta pasami i siedziała w foteliku. Wyglądała jakby spała, ale po sprawdzeniu oddechu i pulsu wszystko wskazywało na to, że nie żyje. 40-latek wezwał pomoc, ale lekarze mogli już tylko orzec zgon. Jak podaje Japońska Agencja Meteorologiczna, tamtego dnia temperatura wynosiła 27,8°C.

Dzisiaj grzeje: 1. Niebywałe zniszczenia w centrum kraju, dziesiątki interwencji służb. Burze uderzyły w kraj z ogromną mocą
2. GIF wycofał leki, które stosują tysiące Polaków. Koniecznie sprawdźcie, czy nie macie ich w domu

Media nie podają, czy ojciec zmarłej dziewczynki został zatrzymany. Wiadomo, że nie wychowywał dzieci sam - jego żona również pracowała, ale nie zdalnie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Treść słów kucharza poraża. Polacy się wściekną, chodzi o 200 zł za rybę nad morzem
  2. Anna Lewandowska skompromitowała się na Instagramie. Co za wpadka, Robert nie będzie zadowolony
  3. Media podały smutne wiadomości, świat pogrążył się w żałobie. Nie żyje uwielbiany muzyk
  4. Jedna z największych zagranicznych gwiazd poprosiła Jackowskiego o pomoc, chodziło o jej zaginioną córkę. Wszystkich zamurowało, gdy spotkali się 2 lata temu
  5. Gdy mężczyzna z nadwagą wyszedł na parkiet wszyscy ryknęli śmiechem. Chwilę później zaniemówili, niebywałe sceny
  6. Cuckold czyli nowy rodzaj zdrady. Kobiety nie mają o niej pojęcia

Źródło: Japan Times

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News