Ludzie w mieście nie godzą się z tragedią. 7-letni chłopiec pozbawiony życia w przerażający sposób

Ludzie w mieście nie godzą się z tragedią. 7-letni chłopiec pozbawiony życia w przerażający sposób Źródło: youtube.com

Tata chciał jedynie spędzić aktywnie czas z ukochanym synem. Na drugą część dnia przygotowali kolejne wspólne rozrywki. Zamiast tego słychać było krzyk i płacz, świadkami tragedii były setki przypadkowych osób.

Tata tuż przed świętami przeżył prawdziwy dramat. Jego 7-letni syn nie żyje, lekarze nie dali rady go uratować. Być może gdyby tylko wystarczyła chwila uwagi, dałoby się zapobiec nieszczęściu.

Tata kierujący terenowym autem nie był sam. Towarzyszył mu syn

44-letni tata nigdy nie zapomni tego dnia. W tym roku czekają go święta Bożego Narodzenia bez ukochanego syna, musi zacząć godzić się ze stratą, chociaż wolałby się wybudzić z tego koszmaru. Art Fensley, tata 7-letniego Rowana, brał wraz z nim udział w paradzie. Po radosnych obchodach mieli spędzić razem resztę popołudnia i cały wieczór.

Podczas imprezy w Mt. Juliet w stanie Tennessee, Ford 150 kierowany przez 44-letniego Arta miał ciągnąć za sobą jedną z platform. Syn chciał spędzić czas z tatą i był jednocześnie zafascynowany wydarzeniem. Wczesnym popołudniem wydarzyła się tragedia: 7-latek musiał feralnie wychylić się z pojazdu i wypaść wprost pod koła nadjeżdżającej platformy. Ciężka konstrukcja przejechała po drobnym ciele chłopca

Chłopiec zmarł mimo wysiłku lekarzy. Obrażenia były zbyt poważne

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ratownikom udało się szybko przepchać przez zatłoczony plac, gdzie coraz głośniej brzmiały krzyki i płacz. Mieszkańcy nie mogą się z tym pogodzić i do końca mieli nadzieję, że dobrze znane im dziecko przeżyje. Niestety, kilka godzin później chłopiec zmarł w szpitalu, prawdopodobnie z powodu obrażeń wielonarządowych.

Jerry Hire, kolega 44-latka, który w momencie potrącenia był w kabinie terenowego auta, był wręcz przerażony. Ciągle powtarzał, że "to najtrudniejsza rzecz, przez jaką kiedykolwiek przeszedłem".

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka Chylińska ma sławnego brata. Nie uwierzycie jak wygląda, są tacy sami
2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

- Za dzieciaka też spadłem z wozu wprost pod koło. Traktor prowadził wujek, na szczęście mój tata szedł lekko z tyłu i na szczęście tak głośno wrzasnął, że wujek go usłyszał i od razu zahamował. Niewiele brakowało, zwykła zabawa dzieciaków, przepychałem się z kuzynem - wspomina i jednocześnie przestrzega jeden z internautów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Obliczono, który hit świąteczny zarabia najwięcej. Wyprzedził nawet "Last Christmas"
  2. Rząd uregulował zasady dotyczące trzynastek. Ważne informacje dla emerytów
  3. Bardzo smutne informacje o Andrzeju Grabowskim. Współczujemy
  4. Kiedyś nazywano ją najbrzydszą kobietą świata. Internauci oniemieli słysząc czym się dzisiaj zajmuje
  5. Przepis na kotlet schabowy Magdy Gessler rozsadza podniebienie rozkoszą! A przecież jej sztuczka jest bardzo prosta, każdy może ją zrobić

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News