Tylko na chwilę spuścili 2-latkę z oczu. Tata ją znalazł, ale było już za późno na jakikolwiek ratunek, drastyczne nagranie

Tylko na chwilę spuścili 2-latkę z oczu. Tata ją znalazł, ale było już za późno na jakikolwiek ratunek, drastyczne nagranie Źródło: .

Tata jako pierwszy zauważył, co stało się z jego ukochaną córką. Wystarczyła dosłownie chwila, by całe ich życie zamieniło się w najprawdziwszy horror, o którym nigdy nie będą w stanie zapomnieć.

Tata 2-latki nie był w stanie przewidzieć, że gdy na chwilę spuści ją z oczu, już nigdy więcej nie zobaczy jej żywej. Koszmar, jaki rozegrał się na oczach całej rodziny, na zawsze pozostanie w ich pamięci. Choć wiele osób zaciekle walczyło o życie dziecka, jego los był już przesądzony i to w tragiczny sposób. 

Gdy tata zobaczył, gdzie znajduje się jego córka, zamarł z przerażenia. Drastyczne nagranie obiega media 

Do niewyobrażalnego zdarzenia doszło 30 czerwca w Kambodży. Na podwórku, przy jednym z domostw, grzecznie bawiła się 2-letnia dziewczynka, nad którą opiekę sprawowała wówczas mama. W tym samym czasie mąż kobiety zajmował się domowymi sprawami, dlatego w pierwszej chwili zupełnie nie zdawał sobie sprawy z tego, co dzieje się kilka metrów dalej. 

32-latka spuściła na chwilę 2-latkę z oczu, by zobaczyć, co robią jej młodsze dzieci. Tymczasem dziewczynka oddaliła się od swojego domu, udając się w najgorsze z możliwych miejsc. Gdy kobieta wróciła, zobaczyła, że jej córeczka gdzieś zniknęła. Przerażona rozpoczęła poszukiwania, jednak gdy nie mogła jej zlokalizować, zawołała męża. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mężczyzna w pośpiechu kontrolował każdy zakamarek podwórka, gdy w pewnej chwili jeden, przeraźliwy dźwięk doprowadził go do córki. Odkrył, że 2-latka weszła do zagrody z krokodylami. Gdy dotarł przerażony na miejsce, zdał sobie sprawę, że niestety na jakikolwiek ratunki jest już za późno. 

Dzisiaj grzeje: 1. Małżeństwo brało razem prysznic, gdy nagle żona zauważyła pewien szczegół. Od razu zażądała rozwodu

2. Seniorzy martwią się o swoje emerytury. Nadchodząca waloryzacja jest zagrożona, powód może rozwścieczyć wielu

Jego oczom ukazał się koszmarny obraz: krwiożercze gady walczyły o szczątki jego córeczki. Próbował jakoś je odgonić, jednak te nie dawały za wygraną. Na nagraniu z tego dnia, które udostępniono w serwisie YouTube, widać nie tylko bezwzględne bestie, ale przede wszystkim słychać przerażoną mamę, która widząc coś tak potwornego, zanosi się od płaczu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz auto z instalacją gazową? Czeka cię bardzo niemiła niespodzianka
  2. Będzie zabawa. Wiemy, ile Tadeusz Rydzyk zapłacił za organizację hucznych urodzin Radio Maryja
  3. Para prezydencka odwiedziła polskie sześcioraczki. Agata Duda zwróciła na siebie uwagę wszystkich, tym razem nie chodzi o strój
  4. Ukryta kamera uchwyciła moment, w którym kot dobitnie pokazuje co myśli o psie. Internauci przecierają oczy ze zdumienia, niesamowita reakcja
  5. Mąż przedstawił żonie tak niemoralną zachciankę, że włosy stają dęba. Zgodziła się ze strachu

Źródło: popularne 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News