Tata wszedł do pokoju 13-latki. Otworzył szafę i zamarł, kiedy ujrzał najgorsze

Tata wszedł do pokoju 13-latki. Otworzył szafę i zamarł, kiedy ujrzał najgorsze Źródło: youtube.com

Tata pewnego ranka wszedł do pokoju swojej ukochanej córeczki. Jak co dzień miał ją obudzić, by nie spóźniła się na zajęcia. Nie zobaczył jej w łóżku, ale drzwi szafy były podejrzanie uchylone. W jednej chwili go sparaliżowało.

Tata miał w głowie tysiące myśli, kiedy nie zastał swojej córki w łóżku. Kiedy omiótł wzrokiem pokój i zobaczył półotwartą szafę, wręcz go zmroziło. Natychmiast do niej zajrzał i od razu się popłakał.

Tata odkrył zwłoki córki w szafie w jej pokoju

Poprzedniego dnia jeszcze wszystko było w porządku. 13-latka wróciła ze szkoły, zjadła pyszny obiad, odrobiła lekcje i na koniec dnia ułożyła się w wygodnym łóżku. Tata dał jej buziaka na dobranoc, a kiedy rano o 6:45 wszedł do jej pokoju, nie zobaczył jej tam, gdzie się spodziewał. Córka na pewno nie zeszła na śniadanie ani nie była w łazience, inaczej usłyszałby jej kroki.

W oczy rzuciły mu się uchylone drzwi szafy. Kiedy ją otworzył, zamarł. Nie spodziewał się, że znajdzie w środku zwłoki swojej ukochanej córki. Dziewczynka powiesiła się na swoim mundurku szkolnym. Tata próbował ratować 13-latkę, udrożnił jej drogi oddechowe, ale było już zdecydowanie za późno. Mama małej Hazel Georginy usłyszała szlochanie męża - nie była przygotowana na taki widok i przedwczesne odejście ukochanego dziecka.

Córka lunatykowała. Przypadkiem weszła do szafy, której okropnie się bała

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzice 13-latki wiedzieli, że dziewczynka lunatykuje. Jej życie przysłaniał ogromny strach - bała się szafy w swoim pokoju i za żadne skarby z własnej woli nie weszłaby do środka. Wszystko przez film "Potwory i spółka". Tata nastolatki był przekonany, że lunatykujące dziecko musiało wejść do szafy i tam przez przypadek się powiesić. Jego zdanie potwierdziły również służby.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka ZGINĘŁA w wypadku. Miała 47 lat, teraz na jaw wyszedł jej romans
2. Martwego noworodka przewieziono do kostnicy. Nagle dziecko zaczęło się ruszać, ale przerażony pracownik wypełnił bezlitosne polecenie szefa

Policja po oględzinach miejsca tragedii i wysłuchaniu opowieści rodziców również upewniła się w tym, że musiał to być przykry przypadek.

- Nikt z nas nie zabił jej… Boże! Weszła do szafy, lunatykując, możliwe, że się obudziła i zaczęła panikować. Nie mogła się wyswobodzić i zaplątała się w ubrania. Lunatykowała od wielu lat, a my byliśmy tego świadkiem - opowiadał zrozpaczony ojciec.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka wycofuje popularne ciastka. Zjedzenie grozi WYMIOTAMI
  2. Ujawniono największy sekret Zbigniewa Wodeckiego. Prawda wyszła na jaw po latach. Fani nie mogą uwierzyć
  3. Przykry incydent w rodzinie Kamila Durczoka. Syn wyrzuconego z TVN gwiazdora wymierzył mu bolesny cios
  4. Wiadomo już, kiedy będziecie musieli wyciągnąć z szafy zimowe kurtki. Prognoza pogody na najbliższy czas zdołuje wielu
  5. Niestety, media obiegły nagłe, niespodziewane wiadomości. Nie żyje Włodzimierz Mucha

Źródło: Popularne

Następny artykuł