Tata nakrył swoją młodziutką córkę w łóżku z obcym mężczyzną. Kiedy doszła do niego cała prawda, zrobił niewyobrażalną rzecz

Tata nakrył swoją młodziutką córkę w łóżku z obcym mężczyzną. Kiedy doszła do niego cała prawda, zrobił niewyobrażalną rzecz Źródło: unsplash.com/Kinga Cichewicz

Tata musiał przeżyć szok kiedy zobaczył swoją nastoletnią córkę w łóżku. Domyślił się, że co robili i od razu wymyślił pewien plan. Kilka chwil później zabrał się za jego realizację, szczęka opada na samą myśl.

Tata zazwyczaj traktuje córkę jak mała księżniczkę, a jej potencjalnych partnerów ocenia bardzo surowo. Myśl, że ich ukochane dziecko dorasta i zaczyna współżycie, często nie mieści im się w głowie. Nic zatem dziwnego, że gdy ten mężczyzna nakrył nastoletnią córkę w jednoznacznej sytuacji z obcym mężczyzną, był absolutnie zdumiony. Takiej reakcji jednak nikt się po nim nie spodziewał, nawet własna żona.

Tata niechcący nakrył córkę z chłopakiem

Pewnego dnia tata zszedł z sypialni na parter, jednak jego uwagę przykuła kanapa w salonie. Leżała na niej jego córka i młody mężczyzna, oboje okrycie kocem, jednak widać było, że oboje są nadzy. Spali spokojnie najpewniej po nocy pełnej igraszek. Ojciec domyślił się, że 17-latka chciała pożegnać się z amantem zanim pozostali domownicy wstaną, jednak zmęczenie okazało się silniejsze. Był zdumiony, bowiem nigdy wcześniej nie widział młodzieńca. Postanowił powitać go w nietypowy sposób.

Uprzedził żonę i pozostałą dwójkę dzieci o zaistniałej sytuacji i poprosił o ciche poruszanie się, by nie zbudzić zakochanych. On w tym czasie bardzo cicho przygotował dla wszystkich śniadanie. Gdy nakrył do stołu w jadalni naprzeciw salonu i usadowił wszystkich pozostałych członków rodziny, bardzo głośno krzyknął "Dzień dobry, śniadanie gotowe!". Para się obudziła się przerażona, jednak szybko zrozumieli, ze zostali nakryci. Nagi chłopak został zaproszony do zjedzenia wspólnego śniadania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tata osiągnął swój cel

Nagi młodzieniec przykuł uwagę mamy i siostry 17-latki, a na jego twarzy było widać rumieńce wstydu. Mimo to zasiadł do stołu, zjadł posiłek i odpowiadał na wszystkie pytania ojca. Tata starał się groźnym tonem dowiedzieć między innymi, czy ten lubi koty. Za każdym razem miał niewinną odzywkę, jednak jego intonacja sprawiała, że młody mężczyzna drżał ze strachu. Trzeba przyznać, że takie rozwiązanie jest dla wielu niewyobrażalne, jednak w tym wypadku okazało się dobre.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż zaraz po ślubie przestał się odzywać do żony. Dopiero po 20 latach przemówił i wyjawił powód milczenia
2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

Córka nadal spotykała się z ukochanym po porannym incydencie. Ten nawet odwiedzał ja w domu, a inni domownicy obdarzyli go sympatią. Zmieniło się tylko jedno - chłopak już nigdy więcej nie został u nastolatki w domu na noc. Można zatem uznać, że niekonwencjonalny pomysł ojca przyniósł oczekiwane rezultaty.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Karol Strasburger opowiedział o ojcowskich planach. Wyznał, czego chce nauczyć córkęprzygotować
  2. Urzędnicy obejrzą Twoje drzwi, ściany i okna. Szykuje się zmiana przepisów, po której grożą spore wydatki
  3. Mieszkańcy we łzach, to już 28 ofiara śmiertelna. Napływają druzgocące informacje z centralnej Polski
  4. U ginekologa zrobiła rzecz, której nigdy nie zapomni. Po wszystkim chciała popełnić samobójstwo
  5. Dostaniesz wielkie pieniądze, jeśli masz stary dowód osobisty. Nie wyrzucaj go pod żadnym pozorem

źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News