Wielki gwiazdor TVP właśnie został tatą. Nikt nie wie, kim jest matka

Wielki gwiazdor TVP właśnie został tatą. Nikt nie wie, kim jest matka Źródło: Unsplash/Hu Chen

Wiadomo było do tej pory, że gwiazdor TVP to tata jednego dziecka, a właśnie pojawiły się wieści, że urodziło mu się drugie. Nie wiadomo jednak, kto jest matką dziecka gwiazdora.

Gwiazdor TVP to tata dwójki dzieci. Nie zdradza jednak za wiele, bo od zawsze unikał przesadnego afiszowania się w mediach społecznościowych. Zagadkowa pozostaje również kwestia matki malucha, który właśnie przyszedł na świat, bo jakiś czas temu się rozwodził, a o nowej partnerce nikt nie słyszał.

Gwiazdor TVP przekazał informacje o narodzinach drugiego dziecka

Conrado Moreno to polsko-hiszpański prezenter, znany głównie z programu TVP, Europa da się lubić. Choć gwiazdor ma liczne grono fanek, to nieczęsto chwali się w mediach społecznościowych swoim życiem prywatnym, ponadto paparazzi nie mają zbyt wiele okazji, aby go złapać.

Wiadomo było, że był związany z żoną Katarzyną, z którą kilka lat temu się jednak rozwiódł. Owocem ich związku jest obecnie 8-letni syn Gabriel, który czasami pojawia się w mediach społecznościowych gwiazdora. Poza tym informacje o jego życiu prywatnym są bardzo oszczędne. Nie wiadomo, czy ma nową partnerkę, ale najnowsze wieści wskazują na to, że fanki będą zawiedzione.

Wiadomo kim jest tata, ale wciąż nikt nic nie wie o matce dziecka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Choć dziennikarze próbowali odnaleźć informacje o nowej wybrance Conrado Moreno, ten nie zdradzał zbyt wiele. Wieści o tym, że ktoś jest w jego życiu, zdaje się potwierdzać jednak fakt, że urodziło mu się właśnie drugie dziecko. Na świat przyszła jego córeczka, której para nadała imię Maribel.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż zaraz po ślubie przestał się odzywać do żony. Dopiero po 20 latach przemówił i wyjawił powód milczenia
2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

Cornado Moreno radosną nowinę przekazał za pośrednictwem Instagrama, pokazując zdjęcie, jak trzyma rączkę swojej córki. Interesujące jest jednak to, że w tym poście oznaczył inny profil, należący do niejakiej Karoliny. Nikt nie wie, kim jest i czym się zajmuje ta tajemnicza kobieta, ale najprawdopodobniej to ona jest matką Maribel i być może nową partnerką gwiazdora TVP. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

M A R I B E L (14/12/2019)

Post udostępniony przez Conrado Moreno (@conrado_moreno_official)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Iberion - grupa mediowa przyszłości
  2. Antyfake - nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion
  3. Antyfake - walczymy z fake newsami i dezinformacją
  4. Biznes Info - portal biznesowy grupy mediowej Iberion
  5. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion
  6. Biznes Info - portal biznesowo-ekonomiczny grupy mediowej Iberion

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News