Nagle podczas mszy z gardła 3-latka zaczęła płynąć krew. Tata pilnie zawiózł go do szpitala, ale było jeszcze gorzej

Nagle podczas mszy z gardła 3-latka zaczęła płynąć krew. Tata pilnie zawiózł go do szpitala, ale było jeszcze gorzej Źródło: .

Tata zauważył, że z jego dzieckiem dzieje się coś złego i niemal natychmiast zareagował. Zabrał małego do szpitala, gdzie lekarze zaczęli walkę o jego życie. Niestety wiadomości, które rodzice otrzymali na miejscu, były jeszcze bardziej przerażające.

Tata, jak co niedzielę, zabrał swojego 3-letniego syna do kościoła na mszę. Parafia, do której przynależą, znajduje się przy ul. Strzeleckiej w Poznaniu. Kościół Bożego Ciała został tak zaprojektowany, by wierni uczestniczący w mszy mogli modlić się przed ołtarzem lub w bocznych nawach. Miejscem, w którym siedzieli tata z synem, była właśnie jedna z bocznych naw. 

Syn i tata uklęknęli, by się pomodlić

Podczas modlitwy na klęczniku doszło do niebywałej tragedii. Pełny energii 3-letni chłopczyk w pewnym momencie ześlizgnął się ze śliskiego klęcznika i zaczął przerażająco, głośno płakać. Zaniepokojony tata myślał, że jego syn uderzył się mocno w głowę. Jednak tak się nie stało. Mały chłopiec podczas upadku nadział się na wystających haczyk. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Zwróciłem nawet uwagę na ten haczyk. Chyba szepnąłem do dziecka, że powiesimy sobie na nim czapki. W starych kościołach jest wiele takich wieszaków, nikt specjalnie nie zwraca na nie uwagi - powiedział tata po zdarzeniu.

Tata z przerażeniem patrzył, jak z gardła jego syna zaczęła tryskać krew. Decyzję zmuszony był podjąć natychmiast, zabrał dziecko i szybko udał się do lekarza.

Przerażony tata pędzi do szpitala

Na miejscu chłopczyk dostał antybiotyki, a lekarze zszyli mu ranę, która miała prawie 10 cm długości. Niestety pomimo szybkiej interwencji lekarzy, 3-latek czuł się jeszcze gorzej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wielokrotny zdobywca Oscara. Hołd składają największe gwiazdy Hollywood
2. Dostała wylewu, kilka dni później już nie żyła. Bracia alkoholicy zrobili mu piekło, ale do akcji wkroczyła Katarzyna Dowbor

Jego stan się nie poprawiał, a lekarze zlecali kolejne badania, by dowiedzieć się, co dzieje się z dzieckiem. W końcu udało im się postawić diagnozę. Okazało się, że do rany dostał się gronkowiec, przez co chłopiec spędził w szpitalu ponad trzy tygodnie. Na szczęście dziś jego życiu nic nie zagraża.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Żabka idzie w stronę fast foodów? Sieć wprowadziła nową, REWOLUCYJNĄ ofertę
  2. Tadeusz Rydzyk proponuje zadośćuczynienie Matce Boskiej. Specjalny pakiet
  3. Przestali go karmić, umierał w męczarniach. Rodzice nie mieli litości dla 22-miesięcznego dziecka
  4. Najpiękniejsza 36-latka świata wystawiła swoje dziewictwo na sprzedaż. Zarobi kosmiczne pieniądze
  5. Noworodek cały pokryty łuskami, rodzicom włosy stają dęba. Czym jest "płód Arlekina"?

źródło: popularne 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News